• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Yardımm!!

killer2152

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
Darbuka, Baglama, Org
Merhabalar, Almanyada Yasiyorum Alman sitesinden dün Dante trj siparis ettim, bugün ise V2 güncellemesi yüklicektim Orgu bagladim bilgisayara programi indirdim , acmaya calistim ama acilmadi sebebinide bilmiyorum yine sildim yine indirip yüklemeye calistim olmadi, bi süre sonra acilamadi bilgisi geldi, ondan sonra Orgu calmak icin actim ve hicbirsey yapamioyurm tek VOICE sesleri secip calabiliyom ama geri kalan hic bir Tusa basamiyorum....ne yapmaliyim ????

Tesekkürler

Cevap: Yardımm!!

Program hiç açılmadıysa Update işlemine başlamamış demektir.

Update işlemine hiç başlamamışsa, cihazda problem yaratacak bir durum ortaya çıkmaz.

Fakat program çalışıp, update işlemine başlamışsa ve update yarıda kalmışsa cihazın problem yaşaması olası...

Şuanda yapacağın tek şey, windows10 kurulu sağlam bir bilgisayar ve sorunsuz usb kablosu ile update moduna girip update'in sonuna kadar bitmesini beklemek.

Tesekkürler, bu sefer acildi programm Yüklemeyide sayfada yazildigi gibi yaptim, fakat Problem ayni Problem hicbirsey yapamiyorum. Gercekten Tuhaf Voicelerden haric hersey silinmis gibi sanki

Tamam sorunu Cözdüm Hersey geri geldi yine Normale döndü.... Fakat V2 programin yüklendigini nasil anlayabilirim ? Voicelere baktigimda hersey ayni gibi

266 CLARINET tuşuna basın. V2 sesleri o kategori içinde...

Tamam sorunu Cözdüm Hersey geri geldi yine Normale döndü.... Fakat V2 programin yüklendigini nasil anlayabilirim ? Voicelere baktigimda hersey ayni gibi

Çözebildiniz mi acaba bende yarın v2 yükleyeyim diyordum yazınızı okuyunca korktum açıkcası yapıp yapmamak ta kararsız kaldım