• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

yardımmm:( pa60

• Konbuyu başlatan zfr53
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 8
  • Görülen : 3K

zfr53

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Korg Pa60
arkadaslar orgun ses acma dugmelerinden normal ses ve ritim sesi calisiyor.fakat klavye tuslarndki sesin yulsklgni ayarlamayi saglayan ses dugmesi ayarlamiyor.ses hep standart acaba ayrlarnimi kurcaladmbi yardmci olun ,utfennnn :(

Cevap: yardımmm:( pa60

bende internetten indirdiğim bi setten sonra aynı sorunu yaşadım geçen hafta ve çözdüm..DTL den aldığım kartlı pa60 için O.S. disketini yükledim alet düzeldi seri numarasını verince mail olarak alabilirsin dosyayı disketle yükleme yaptınmıda hallolur.

bende internetten indirdiğim bi setten sonra aynı sorunu yaşadım geçen hafta ve çözdüm..DTL den aldığım kartlı pa60 için O.S. disketini yükledim alet düzeldi seri numarasını verince mail olarak alabilirsin dosyayı disketle yükleme yaptınmıda hallolur.
dun aksam set yukledm sorun ondan sonra oluatu..acaba tam olarak nasıl duzelteceğimi yazabilirmisiniz..
tr_53@windowslive.com
aksm 5 ten snra acik olurum.teskkrlr

evet kartlı pa60 işletim dosyası farklıdır.dtl.den alet kartlıya dönüştürüldüğü zaman cd ile veriliyor.saygılar......

aletinde vürüs var disk menü erase f1 proğramın içinde user 1 user 2 user dk harici bişi kalmasın sil ve eski globolunu tekrar yükle düzelir

Yüklediğin set olan disketini tak bir bilgisayara ondan sonra global ve diğer dosyalari bak user 1 user2 dk dosyalarININ DIŞINDA bit dosya görürüsen VEYA BAŞKA ADLA sil DİSKETE YENDEN YÜKLE
disketi çikar
ondan sonra bir daha yükle

O.S dosyasını indirdim internetten ama orga nasıl yükliyecem..bu arada benım orgum kartsız

kartsızsa daha kolay işin.disketin içindeki 3 dosyayı tek dikete at..aleti kapat disketi tak aleti aç soracağı soruya enter de kendisi yükler

Hallettim ama nasıl yaptım bende bilmiyorum..internetten indirdiğim O.S dosyasının içinde sadece tek 1 tane dosya var :s