• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Yarin org alacam kuccuk yarrdik ltfn

pynstgyokhan

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Korg Pa500 ORT
Hayirli aksamlar oncelikle iyi forumlar. sormak istedigim ben yarin korg pa500 alicam ve benim kuzen dediki pa500 pa800 ritimlerini (setlerini) aciyor bu dogrumu acaba? Lutfen cevap yazin yarin alicam nedense aciosa eger bosuna birsuru para vermiyeyin acmiosa nevale bulamicaksam... simdiden cok tesekkurler ve hayirli geceler... iyi forumlar.

Cevap: Yarin org alacam kuccuk yarrdik ltfn

açması önemli değil drum kitler uymadıktan sonra ritimleri kullanamazsın zaten oda uymaz sen pa800 al

merhaba pynstgyokhan korg pa500 tr 800' ün setlerini açıyormu diye soruyorsun anladığım kadarıyla okuyormu demek istiyorsun şöyle anlatayım bire bir okumaz faydalanır
riitimler drkit.lerle alakalı biliyorsun drkit düzenlemeyi biliyorsan birşeyler üretebilirsin beni aşar diyorsan şu anda en hazırı pa 800 onu düşün derim sonra hayal kırıklığına uğrarsın şu anda anladığım kadaeıyla pa 500 tr kullanıcısı arkadaşlar var ama ne hikmetse kimseden ses çıkmıyor ben yapıyorum az kaldı iki gün sonra bitiyor deyip umut eken arkadaşlar var ama ne hikmetse icraat zayıf bazı arkadaşlar da başkasının hazırladığı sete kendi ismini koyuyor neyapalım hayat diyeceğiz benim sana naciz hane tavsiyem 500 ile 800 arasında araştırma yap pa 500 tr seti derse şimdi ben birtane yükleyeceğim hemde batı ritimleriyle beraber sana şimdiden hayılı olson

cok saol adem hocam ben bugun aldim alicam pa500 bende artik ogrenmem gerek set yapmayi... Elinize saglik indirdim seti. :)

ben derim ya pa 80 al yada pa 800 pa 500 alma sonra bisman olursun

okumaz dostum pa500 kısır bi alet icinde rom var uzerindeki sesler de yaramaZ