• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

yatırım için gw8

• Konbuyu başlatan zayka
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 11
  • Görülen : 3K

zayka

Gold
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
ıslık
ne roland mış arkadaşlar,gw8 in fiyatı 1800 tl ye dayandı talep arttıkça fiyatları yukarı çekiyor zuhal müzik sagolsun....

Cevap: yatırım için gw8

Serbest piyasa ekonomisidir hocam gw8 e talep fazla üreticide arzı ve buna bağlı fiyatıda artırabiliyor bunun sonucunda 1800 tl gibi bir rakamda fiyat piyasa dengesine kavuşuyor. Mikro iktisat dersi gibi oldu :D Ama haklısınız acayip artmış fiyatı 1500 tl ya satılıyordu bir ara.

sürümden niye kazanmayı düşünmezlerde baktık millet kapışıyo basalım zammı düşüncesi oluyor bende bunu anlamıyorum..dolar veya euro olayı değil bu tamamen türk esnafının tecavüzü kanımca..

arkadaslar gw8 le her seyi yapabiliyormusun mesela set ler varmi korg ve yamahada oldugu gibi mp3 caldigini biliyorum ama gerisi nedir yani kisaca bir klavyede aranan ozellikler varmi?

arkadaslar gw8 le her seyi yapabiliyormusun mesela set ler varmi korg ve yamahada oldugu gibi mp3 caldigini biliyorum ama gerisi nedir yani kisaca bir klavyede aranan ozellikler varmi?

Gw8 de set olayı yok diye biliyorum yani ritm yüklüyorsunuz ama tek parça olarak mesela pa80 de toplu set yükleniyor ama gw8de misket ritmi çiftetelli gibi tek tek atıyorsunuz galiba.

valla 1400 - 1500 tl falan enson yanii zaten 1500 ü de geçtimi o alete millet soğuk bakar bence çünkü çoğu kişi onu 2. alet olarak düşünüyor tahminimce onun içinde 1500 tl nin üzerine çıkıldığında güzel daha güzel aletler olduğunu düşünüyorum..

Gw8 912 dolar + KDV bu fiyat sürekli sabit ancak dolarda ki dalgalanma fiyatı artırıyor sanırım.

kullanımı pratik değil

Direkt Flash Bellekten okuyamaması büyük handikap. Ritmi tek tek alamıyorsunuz. Sahnede dikkat etmezseniz sesleri ve ritmeleri kaybedebilirsiniz. 2/4 çalmak isterken Foxtrot gibi bir style girmeniz an meselesi. Yamaha'dan sonra üretilmiş bir aletin Yamaha'dan daha kompleks olmasını anlamadım doğrusu. Çok artı özelliği var. MP3 çalabilme gibi. Efeklere tek tuşla ulaşabilmek gibi. Fiyat/Performans değerlendirilmesi yapılacaksa kesinlikle evde ikinci bir org olarak ta dursun bence. Yamaha kullananların üzerine fark vermemesini tavsiye ederim.

Fiyat sabittir arkadaşlar.uygun fiyata satın almak istiyorsanız doların düşmesini bekleyeceksiniz.ben geçen yıl 1630 ytlye almıştım.GW8i iyi kullanmak istiyorsanız.orgu iyi tanımanız gerekir.diğer klavyelerden çok farklı.direk alıpta sahneye çıkmak yürek ister.özelliklerine hakim olduktan sonra bu sesler bu orgtan nasıl çıkıyor diye hayrete kapılacaksınız.