• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Yazık_Aşkın Nur Yengi Pa900 Solo Piano

• Konbuyu başlatan My75
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 9
  • Görülen : 2K
Cevap: Yazık_Aşkın Nur Yengi Pa900 Solo Piano

Eline sağlık hocam

ellerine saglık kardeşim

yine çok güzel bir çalışma olmuş elinize sağlık

Mesut çok sevdiğim ve sürekli çaldığım bir parça. Eline sağlık, bir an düşündümde piyano solonun üzerine pad, string vs. kanal kayıt çok güzel olur.

Arkadaşlar teşekkür ederim...

Volkan dediğin gibi çok güzel olurda benim kanal kayıt yapmaya pek vaktim yok,inanın şu kayıtları kafayı dağıtmak için yapıyorum,yeri geliyor hatalar oluyor yinede paylaşıyorum kayıtla uğraşmamak için..

Tekrar teşekkürler..

Arkadaşlar teşekkür ederim...

Volkan dediğin gibi çok güzel olurda benim kanal kayıt yapmaya pek vaktim yok,inanın şu kayıtları kafayı dağıtmak için yapıyorum,yeri geliyor hatalar oluyor yinede paylaşıyorum kayıtla uğraşmamak için..

Tekrar teşekkürler..
Seni gidi seni. Bir de mütevazılık ha. Ben TSM ve yerli pop (slow) hastasıyım. Mustafa Ceceli, Ferhat Göçer vs. tarzı. Gayet iyi yakışıyorsun bunu bil. Geçmişteki gereksiz çekişmeleri unut. Bendeki saman alevi gibidir. Yaptığın çalışmaları sana çaktırmadan izlemekteyim. Hakikaten hayranlık duyulmamasına imkan yok. Seni tebrik ediyorum. Lütfen, sadece seni hayranlıkla izleyeyim yeter. Bir cevap verdiğinde bu deli Ünal, başlıyor senle kapışmaya.:D Böyle sessiz ve ılımlı kalalım, bu bana yetiyor. İtiraf edeyim, seni izlemek bir keyif. Bırak böyle kalsın. En sevdiğim parçalar olarak slow' da lütfen bolca paylaşımın olsun. Tabiiki ricam. Hoşça kal....

çok güzel bir çalışma olmuş elinize sağlık

Yine muhteşemsiniz... Elinize sağlık...

Sayın My 75, Aşkın nur Yengi nin Yazık isimli videonuzu kaldırmışsınızYoytubedan ulaşamıyorum..Çok keyif alarak dinlediğim ve sizinde çok başarılı yorumladığınız bir çalışmaydı.Rica etsem tekrar yayınlayabilirmisiniz.Sevgilerimle..