• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Yeni Batı Korg Pa3x Demoları

Cevap: Yeni Batı Korg Pa3x Demoları

Batı sesler itibariyle gidecek çok mesafe olmasına eski modele fark atılmış.

Abi demolar çok tatlı geliyor.Merak ettiğim bu ses ve ritmler mesela sendekiyle aynı ses ve ritmlere mi sahip?Yoksa sonradan eklenmiş ritmler mi içeriyor bu demolar?

İkinci demo favorim Abba ile başlayan...

Abi demolar çok tatlı geliyor.Merak ettiğim bu ses ve ritmler mesela sendekiyle aynı ses ve ritmlere mi sahip?Yoksa sonradan eklenmiş ritmler mi içeriyor bu demolar?

İkinci demo favorim Abba ile başlayan...

Bu alman modelinde renk farkı, özel 200 alman ritimi(toplam ritim 200 fazla), 61 tuşlu olanında da hardisk var. Özel ritimlere uluslararası modele verilmesin diye edit imkanı vermiyor.( almanyaya seri numarasını kaydettiriseniz edit için bilgisayarınıza geliyor.)Başka bir fark yok. Türkiyeden biraz daha pahalı.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Merhaba...

Korg , PA3X için oldukça iyi çalışıyor.Ürün iyi , tanıtım iyi ; başarı da bunların sonucunda gayet doğal...

Paylaşım için çok teşekkürler...

Paylaşım için teşekkürler sevgili üstad. Bu arada sevgili arkadaşım Burhan' ın kayserili videosu da harikaydı. Sağlıcakla kalın.

Merhaba...

Korg , PA3X için oldukça iyi çalışıyor.Ürün iyi , tanıtım iyi ; başarı da bunların sonucunda gayet doğal...

Paylaşım için çok teşekkürler...

Mecburlar zira arenje org pazarı çok müşteri kaybetti. VST ciler büyük ilerlemeler kaydederken bedavadan GB lık sampleler havada uçuyor. Öte yandan korg yerel müziği olan yerlerde tartışmasız pazarın lideri. Zira edit özelliği gelişmiş olduğundan her yöreye çabuk uyum sağlıyor ama bu pazarda doydu. Tek hedef Yamahanın lider olduğu batı müziği yapılan ülkeler. Bundan böyle korg batı yönünü dahada geliştirmek zorunda...... Yamaha A2000 in pich Bendirini bize bayıldıklarından değiştirmedi. Pazar küçüldü. Bunun sonucunda ihşallah Gem ve Technics gibi başka firmayı kaybetmeyiz.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Burhan müthiş yav. Enerjisine ve esprilerine hayranım. Burdan sevgilerimi de iletiyorum.
frden slmlar iyi dileklerin icin tskler valla hocam hic gorusemiyoruz aslinda bende daha kilosu cok ucuz ne kayseri fikralari varda insallah siteye arada yollucam kendine iyi bak gorusmek dilegiyle