• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

yeni çalışmam uzman1972

uzman1972

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
FERRARİ PA3X ce ex usb
bitirdiğim slslerin editi ile yeni bir halk müzüğü çalışmam,umarım beğenirsiniz.parçanın sonunu çok farklı bitircektim,ama telefon çalınca alakasız sese basmışım. o ses için özür dilerim...iyi dinlemeler

Cevap: yeni çalışmam uzman1972

Kayıt öncekiler kadar iyi değil. Ayarmı değiştirdin. Güzel türkü için ellerine sağlık. Hatasız olmaz....

ayar değiştimedim abi,benim pcde dinliyom çok iyi geliyor ses.acaba update sitelerinden mi kaynaklandı acaba,bilemedim valla

Abi çok güzel olmuş emeğine sağlık. Parçayı "re" sesinde mi çaldınız? Sesler çok güzel sadece cümbüş sesini beğenmedim. Ketron xd9 daki cümbüşü korg için bir türlü bulamadım. Cüneyt usta yeni bir cümbüş samplesi yapsaydı çok iyi olurdu

Abi çok güzel olmuş emeğine sağlık. Parçayı "re" sesinde mi çaldınız? Sesler çok güzel sadece cümbüş sesini beğenmedim. Ketron xd9 daki cümbüşü korg için bir türlü bulamadım. Cüneyt usta yeni bir cümbüş samplesi yapsaydı çok iyi olurdu

parçayı si tonundan çaldım,cümbüş fx kullandım,bilerek bu sesi seçtim,parçada sırıtmaması için,cünbüş sesinin ayarları ile istediğin hale gitirirsin,ben şuan inan ketrondaki hiç bir sesi aramıyorum..geçenlerde bursadaki hedef müzükte sx3000 ünü çalmıştım,bana çok yaban geldi...yorumun içinde teşekkür ederim...

gayet güzel lezzetli bir çalışma uzman1972.ellerine sağlık.

tebriklerr abii

teşekkür ederim,sağolsınız