• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Yeni Ketron Audya5 AjamSonic !

serhatO

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
<KETRON XD9>, <Pa800>, <Pa2Xpro>
Yeni Audya5 AjamSonic !
Alt yazıyı okuyun...
(New Turkish Drum Kit and Audio Drums.)

Ve 160 GB HardDisk 500 GB a Kadar Yükseltilebilir.

Cevap: Yeni Ketron Audya5 AjamSonic !

Yeni Audya5 AjamSonic !
Alt yazıyı okuyun...
(New Turkish Drum Kit and Audio Drums.)

Ve 160 GB HardDisk 500 GB a Kadar Yükseltilebilir.

[/QUO
Bu video altı aylık. Bu firma Amerika'da beşyüz dolarla Audyayı baştan aşağı değiştirecekti ama on beş gün önceye kadar sesi çıkmadı. Yeni, video ve açıklama yapacaklarını açıkladılar ama yayınlanan video yok.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Acaba Yamaha A2000 yerine Audya 5 mi alsam acaba ?

Şaka :) o kadar bütçem yok şimdilik maalesef.Ancak bahsedildiği gibi Türk ritm ve sesleri olsaydı bu cihazda; süper olurdu sanırım. ( Bir Yamahacı olarak yapıyorum bu yorumu :) )
Aynen yayınlanan videoda böyle bir çalışmaya dair sunum yok.

Teşekkürler paylaşım için...

Video izledim alet çok kaliteli. Ben şuan korg pa3x kullanıyorum ama maalesef saound kalitesi olarak Audya çok daha üstün.

vallaha ben sizlerede örnek olarak bir kac ritim demo olarak pa3 ten cevirdim koydum bire bir oluyor efektlerde sorun vardi onuda cözdüm gitar efektini ayarladim onuda demo olarak koydum ama pa3 oldugundan cok gerek duymuyorum cevirmeye ama audya kullanan varsa tabiki yardimci olurum istersen islam01 dostum sen pa3 kullaniyormusun istedigin bir ritimi cevire bilirim seti söyle ritimin adini orginaliyle kiyaslarsin
aslinda imkanim olsa studioda bir baterist tutup ritimleri attirmak iste ozaman audyanin tadi baska olur saygilar