• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

yeni yazdigim halaylardan bir demo

pianistensar

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yok
pa800 yazdigim ritmlerden videolar

sanirim ritm yazmayi azda olsa beceriyorum ama birde su calmayi bilsem :D seslerin sahiplerinin emegine saygisizlik olmasin diye calismalari paylasmayi kesinlikle dusunmuyorum.

[ame="http://www.youtube.com/watch?v=6S3WoqZjbes&feature=relmfu"]ens tech halay (pianistensar) - YouTube[/ame]

[ame="http://www.youtube.com/watch?v=XD5Khd8aRsg&feature=channel&list=UL"]ens misket akustik (pianistensar) - YouTube[/ame]

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: yeni yazdigim halaylardan bir demo

Sesler de ritmler de çok güzel. Paylaşım için teşekkürler.

arkadaşım çok güzel olmuş rica etsem pop halayı paylaşırmısın yk tarzı halayı

sanirim ritm yazmayi azda olsa beceriyorum ama birde su calmayi bilsem :D seslerin sahiplerinin emegine saygisizlik olmasin diye calismalari paylasmayi kesinlikle dusunmuyorum.

Ritim çok güzel fakat xd9 plus4 deki halay demon daha kaliteliydi.

Çok akıcı yazılmış ritimler.Ellerinize sağlık....

eline sağlık ensar.güzel ritimler..yıllarca senin ritimlerini kullandık ketronda.hatta rahmetli kadir abiye demiştim bu adamı kaçırmayın diyee

eline sağlık ensar.güzel ritimler..yıllarca senin ritimlerini kullandık ketronda.hatta rahmetli kadir abiye demiştim bu adamı kaçırmayın diyee

Tesekkur ederim elimden geleni yaptim ketron icin aslinda ihtiyacim olanlari yaziyordum kendilignden piyasayada dagildi kimseyi geri cevirmemeye ozen gosterdim ve yine ensar yazarmisin deseler kesinlikle makina olsa elimde hayir demem ve sevgili hidir beyin cok ekmegini yedim su an avrupada yasiyorum eger trde olsam yine tunelle is yapmaya devam ediyor olacaktim belkide hayirlisi. Benim gonlum audyada hala ama tyros gibi oda pahali klavye bu yuzden yeni cikacak modeli almayi dusunuyorum ketronun, fiyati uygun olursa ketron su an gelistiriyor bir makina firtina oncesi sessizlik :D . Ritmlerimin isinize yaramasina ve begenmenize memnun oldum.