• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

yeniyim 750-1250 arası bütçem var ne almalıyım

klavye45

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
roland e 70
selam arkadaşlar ben manisadan sinan.elimde roland e 70 marka bir org var.bi hevesle aldım ama çalmak ne mümkün alet bitik öylece duruyo.bazı tuşlar basmıyo,pitch bend yok,kendi kendine ton değişiyo vs...o yüzden 750-1250 arası bi klavye almayı düşünüyorum.sahne yada düğün için değil evde kullanacağım bi cihaz istiyorum.teknik açıdanda çok zayıfım yani öyle ritim yazabilecek vs. tecrübede değilim.tarz olarakta taverna,arabesk,türk sanat müziği,oyun havaları olarak isteklerime cevap verebilecek bi alet istiyorum.çok iyi anlamıyorum ama korg pa 50-60,korg i 30,yamaha a 1000tr ve yamaha a 300 tr modelleri bana uygun gibi geliyor.o yüzden alırken yanlış yapmak istemiyorum sizin görüşlerinizi almak istedim.bu işlerin içinde de pek olmadığımdan hemen değiştiremem aldığım cihazı o yüzden uzun süre kullanabileceğim bi alet almak istiyorum.yardımcı olursanız sevinirim.şimdiden teşekürler

Cevap: yeniyim 750-1250 arası bütçem var ne almalıyım

Merhaba,
Ben de Klavye arayışındayım yaptığım araştırmalar ve senin beklentilerin sanırım seni 2.el temiz bir Roland GW8'e götürür. Bi incelemeni tavsiye ederim.

Hocam saymış olduğunuz aletler arasında a1000tr uygundur size.Ona alternatif olarak roland gw 8 i de incelemenizi öneririm.Son teknoloji alet sonuçta ve ev kullanıcısına fazlasıyla yeter.Hatta a300tr bile yeterli olur ancak 1250 ye kadar çıktığınız için daha modern bir alet olan gw 8 i düşünün dedim.Karar sizin.Ama alırken mutlaka bizzat dinleyerek,çalarak alın.

Kesinlikle Psr A 1000 tr :)

selam arkadaşlar ben manisadan sinan.elimde roland e 70 marka bir org var.bi hevesle aldım ama çalmak ne mümkün alet bitik öylece duruyo.bazı tuşlar basmıyo,pitch bend yok,kendi kendine ton değişiyo vs...o yüzden 750-1250 arası bi klavye almayı düşünüyorum.sahne yada düğün için değil evde kullanacağım bi cihaz istiyorum.teknik açıdanda çok zayıfım yani öyle ritim yazabilecek vs. tecrübede değilim.tarz olarakta taverna,arabesk,türk sanat müziği,oyun havaları olarak isteklerime cevap verebilecek bi alet istiyorum.çok iyi anlamıyorum ama korg pa 50-60,korg i 30,yamaha a 1000tr ve yamaha a 300 tr modelleri bana uygun gibi geliyor.o yüzden alırken yanlış yapmak istemiyorum sizin görüşlerinizi almak istedim.bu işlerin içinde de pek olmadığımdan hemen değiştiremem aldığım cihazı o yüzden uzun süre kullanabileceğim bi alet almak istiyorum.yardımcı olursanız sevinirim.şimdiden teşekürler

Kolay kullanımı ve kaliteli "saund"u nedeniyle KORG İ30 ve İS40/50 serisinden birini tavsiye ederim.Yine bu fiyat aralığında ROLAND EXR46 , YAMAHA A1000TR ve de güncel bir cihaz olan GW8'i de tavsiye ederim.Hepsi de iyi cihazlar.Cihazı almadan önce denemekte fayda var...

İyi geceler...

Kolay kullanımı ve kaliteli "saund"u nedeniyle KORG İ30 ve İS40/50 serisinden birini tavsiye ederim.Yine bu fiyat aralığında ROLAND EXR46 , YAMAHA A1000TR ve de güncel bir cihaz olan GW8'i de tavsiye ederim.Hepsi de iyi cihazlar.Cihazı almadan önce denemekte fayda var...

İyi geceler...

Aynen katılıyorum.İyi forumlar.

bütceni biraz daha zorlayarak sıfır kapalı kutu bir gw8 yada ikinci el temiz a1000tr ve gw8 olabilir

a1000 tr olabilir korg i30 öneririm ...

Benim tavsiyem a300tr,exr 46,gw8 alacagın org şimdiden hayırlı olsun usbli org almaya çalış bence kolay gelsin.

korg al Kardeş hiç bir zmn YanıLmaz pişman oLmazsın . Ama Beni DinLerseN acele etmee BeLLi olmaz 1500 tl feLan pa 55 düşe biLir .. saygılaR