• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Yetenek Sizsiniz Türkiye

• Konbuyu başlatan Eyüp
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 9
  • Görülen : 3K

Eyüp

Gold
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
28 Şubat pazar günü akşam 20 :00 de Yetenek Sizsiniz Türkiyede yarışmacı olan yeğenim Yunus Emre ÇELİK için tüm
arkadaşlarımın desteğini bekliyorum. Şimdiden ilginize teşekkür ederim.

Ekli dosyalar

• 23589_104638876231450_100000560146173_120328_7531032_n[2].jpg
    23589_104638876231450_100000560146173_120328_7531032_n[2].jpg
    23 KB · Görülen: 221
Hayırlısı olsun allah bahtını açık etsin

Hayırlı olsun dilerim birinci de olur tabiki desteklememiz de gerekir Saygılarımla,

ben de hangi gün çıkcak diye bekliyodum iyi olmuş

hayırlısı olsun inşallah iyi bi yerlere gelir destek vericez tabiki...

Evet dün akşam yeğenimiz hemde piyanist olarak finale çıktı göksümüzü kabarttı çok güzel bir başarıya da erişti kendisini kutlarım. Amaaa yeğenimizden duymak istediğimiz bir teşekkür olmalıydı bana desteklerini esirgemeyen Trakya Müzik nokta net ailesine teşekkürlerimi borç bilirim demesini beklerdik. Unutulmamalı ki bu işin birde FİNAL ayağı da var. Dilerim bu eksikliğini o ayakta telafi eder. Trakya Müzik ailesine de bu desteklerinden ötürü sonsuz teşekkürler diliyorum. Yeğenimizi de FİNAL de birinci olarak görmek dileğimle,

Evet finale kaldı güzel bir sonuç,bencede buradaki destekçilerini unutmamalı...

Öncelikle yeğenim adına tüm Trakya Müzik ailesine verdikleri destekten dolayı ben teşekkür ederim...sizde hak verirsinizki canlı yayında o atmosferin heyecanından teşekkür bile diyemeden destek veren ve vermeyen herkese selam olsun diyebildi.Bunu finalde telafi edebiliriz diye umuyorum..herşey gönlünüzce olsun ..Teşekkürler

Evet Sn. Trakya Müzik ailesi Eyüp arkadaşımızın yeğeni ayrıca sitemizin de medarı iftarı yegeni olarak kabullendiğimiz biricik kardeşimizi son kez bu akşam az sonra FİNAL de göreceğiz şayet Eyüp arkadaşımızın da bahsettiği gibi sitemizin adını anıp canlı yayında teşekkürlerini sunarsa herkesten rica ediyorum tüm Trakya Müzik ailesi bu kardeşimizi adeta SMS yağdırsın. Desteğimiz onun iöçin olsun şimdiden kendisine sonsuz başarılar diliyorum ayrıca tüm katkılarınız için de sonsuz teşekkürler Saygılarımla,

ALLAH yolunu açık etsin..umarın kendini iyce geliştiriri ve bir yerlere gelir..