• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

yeter yawww sonset bu baska yok

Cevap: yeter yawww sonset bu baska yok

sevgili arkadaşım yine sanırım vinrar dosyası haline gelirken bazı özellikleri kaybetmiş yine bu ritimleri buradan indirip kendi orguna yüklemeye çalış başarabilecekmisin bunu org set olarak görmüyor elle yüklesek bu seferde pcm dosyalarını yükleyemiyeceğiz o zamanda sesler ritimlerde sıkıntı olacak paylaşımına teşekkürler fakat bunu arkadaşlar malesef kulanamıyacak bence kendiniz bir deneyiniz lütfen kolay gelsin dostum

sevgili arkadaşım yine sanırım vinrar dosyası haline gelirken bazı özellikleri kaybetmiş yine bu ritimleri buradan indirip kendi orguna yüklemeye çalış başarabilecekmisin bunu org set olarak görmüyor elle yüklesek bu seferde pcm dosyalarını yükleyemiyeceğiz o zamanda sesler ritimlerde sıkıntı olacak paylaşımına teşekkürler fakat bunu arkadaşlar malesef kulanamıyacak bence kendiniz bir deneyiniz lütfen kolay gelsin dostum

Kardes icinden cikan dosyanin ismini su sekil degistir ozaman taniyor grup_rüyam.SET

Selamlar

teşekkürler..

arkadaşlar bu set o set su set yok sample yok pad yok o var bu yog evet bitti düğün ve tüm programlar için tek set özellikle Erzurum ve doğu için ben erzruumluyum setim 20 adet setten yapılmıştır ful artı ful dur yükleyin görüşlerinizi yazın .. şimdiden saygılar dahada aramayın set))))):D özellikle ritimlerdeki padlara dikkat performas seslere de dikkat aklınız çıkacak başka bir seye ihtiyaç duyan arkadaşlara yardımyapılır 5324371005

tesekur ederizz

Pa600 setini 800 okumuyor benim ram 256 ama isletim sistemi ayni olmadigi icin okumaz

Pa600 setini 800 okumuyor benim ram 256 ama isletim sistemi ayni olmadigi icin okumaz

Evet hocam aynen katılıyorum pa 800 256 ramde olsa pa600 setini okumaz yeni teknoloji ve işletim sistemi farklı

eline yüreğine sağlık kardeşim

Merhabalar Usta!.. Pa3X kullanıcısıyım. yeni sezon için TOPLAMA SET yapıyorum. özellikle Pad ve Performans seslerini kontrol edicem. "özellikle ritimlerdeki padlara dikkat performas seslere de dikkat aklınız çıkacak." diye mesajın var. gerçektende merak ediyorum. mutlaka işime yarayacaktır. Tekirdağ töresine hitap edecek mutlaka bir şeyler vardır. Saygılarmla; Hüseyin BABACAN Çorlu-tekirdağ

teşekkürler ustad