• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Yılbaşında iş arayanlar şuan boşta olanlar???

jembeycem

Gold
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yamaha a2000 v2 plus-korg 3x pro
Bende bir iş vardı ama işi ayarlayanlar sonradan öğrenmiş gitcekleri mekan et ve mezeleri bozmuş o yüzden iptal oldu şuan arıyorum istanbul'dayım ve öyle basit paralara çalmıcam şimdiden söylim 500 tl ye çalmam özellikle bizi isteyene bir artı olarak biz baba oğul çalışıyoruz başka enstürmana gerek yok herşeyi biz yapıyoruz fazladan ulaşmak isteyen varsa numaramdan ulaşabilirsiniz...
0539 269 12 87

Cevap: Yılbaşında iş arayanlar şuan boşta olanlar???

bzde bı club ısı bakıyoruz 1000 _1500 arası

her yıl olduğu gibi evimdeyim özellikle iş almıyorum...

açarım viskimi otururum evimde mis gibi :)

Yılbaşı müziği falan bitti şimdi artık hergece yılbaşı eğlencesi var mekanlarda daha farklı ne olacakki , o eskidendi herşeyin kıymetli ve az olduğu zamanlarda kaldı o işler:) müzik ayağa düştü her dakka kulağımızda boza pişiriyorlar şimdi arabada evde radyoda televizyonda her daim müzik her telden bıktık yahu ben bile çalmaktan dinlemekten bıktım biraz sessizlik huzur lazım artık.

aynen öyle herkes aletini 1 ay dinlendirsin piyasada neler neler olacak görmek lazım.

Programları bıraktım, 2-3 senedirde yılbaşı programı yapmıyordum. biraz önce bir teklif geldi, büyük bir ihtimalle kabul edeceğiz. Para pul için değil, sadece uzun süredir, grup olarak program yapmadık, biraz müzik zevki biraz da eğlenmek için. Şu da bir gerçekki sürekli program yapınca insan bıkıyor....

2011 yılına kadar her sene yılbaşında akşam 8 den sabah 3-4 lere kadar program yapmaktan belim başım tutuluyordu. Çok şükür 2 yıldır evimdeyim ve bu sene de evimde olmak istiyorum.

biz yılbaşlarını sadece ailelere yapıyoruzki onlarda eğlenebilsin bakalım ne olacak