• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

yorumsuz..anlayana

ferdesu

Altın
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Korg pa800 keman piyano
antismokingposter.jpg

ilk başta ben anlasam keşke:D

bu yaşıma gelipte hiç içmediğim birşey, inşallah herkes bir gün gelirde bırakır....

paramı yakacak kadar akılsız ve zengin değilim... hehehehe..

Ben 8 sene evvel biraktim cok memnunum tavsiye ederim..

bravo arkadaşlar sizleri tebrik ediyorum.darısı başıma inşallah..biraz zor gibi ya..neyse.

Evet çok güzel bir konu ama anlayana,şöylede garip bir gerçek var bizim sülalede bayanlar içer genelde ne hikmetse erkeklerden çok...

kadınlar erkeklerden daha dertli herhalde:D:Dnedense:Do bakımdan içiyorlar galiba.:Dbunada bir bahane bulduk çok şükür:D:D:D

kadınlar erkeklerden daha dertli herhalde:D:Dnedense:Do bakımdan içiyorlar galiba.:Dbunada bir bahane bulduk çok şükür:D:D:D

Hehe dimi evdeki dertler bitmiyor sanırım bulaşık yıkamak süpürmek silmek :D:D:D:D:D Şaka bi yana tabiki bunlarla bitmiyor kadınlarımız dişi kuşlarımız zaman zaman bütün dertlerle uğraşmak zorunda kalıyor ama bua bahane değil tabiki :)

değil tabide idare et işte mehmet ya:D:Dayrıca kadınlar hakkındaki yorumlarınada tüm kadınlar adına teşekkürler:)

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 16 66.7%
  • Kararsızım

Oy: 7 29.2%
  • Hayır

Oy: 1 4.2%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri