• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

yüksel müzikevi ne teşekkürler

• Konbuyu başlatan akor
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 3
  • Görülen : 1K

akor

paylaşımcı üye
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
elektro ve klasik gitar
arkadaşlar roland hastalığım geçtiğimiz yıllarda g-600 ve g-1000 orglarım yüzünden sona ermişti.birinin ekranı gitti,g-1000 ise içi kurcalamaktan aleti telekıza çevirmişlerdi.zar zor yarı fiatlarına satıp bi daha org çalmıyacağım demiştim.ancak 2 sene dayanabildim.g-600 hiç aklımdan çıkmadı bir amatör olarak.zamanında bir sürü org kullanmama rağmen.yazılarımda belirtmiştim çok çok ii bulursam alıcam diye.ancak piyasada sıfır gibi denen g-600 leri görünce gülme krizine yakalanıyordum.sonunda yüksel bey aklıma geldi.yaptığımız görüşmeler sonunda beğenmezsem geri alma garantisi vererek.mavi ışıklı pırıl pırıl g-600 süper paketlenmiş şekilde hatasız ptt kapıda ödemeli kargo ile gönderdi.3 günde samsundan izmite geldi.açtım baktım ve alet cam gibi.alet almayı düşünenlere tavsiye ederim.sattığı malın 2.el olmasına rağmen arkasında durabilen düzgün bir insan.kendisine burdan teşekkür ediyorum.bu arada g-600 nevale lazım olan benimle irtibat kurabilir.siteye indiremiyorum çünkü.saygılar.......

Cevap: yüksel müzikevi ne teşekkürler

hayırlı olsun ustadım

gercekten de sattıgı malın arkasında durabilen bir arkadas butun tesisatımı orggumu yukselmuzik evinden aldım ve almaya devam edecem bende yamaha ile takasa girdim pa60 kartlı bana orggu gönderdi abi dedi bak kullan hosuna giderse yamahayı gönder gitmezse korg pa60 geri gönder dedi ne alsam butun malzemeleri dene begen hosuna giderse parasını gönder gitmezse malzemeyi gönder diyor tabiki bu öncelikle guven meselesi samsundan tekirdaga geliyor malzemeler o sebebten kimse böyle mal satamaz insallah benimde kafamda g600 :)

Yapmış olduğunuz ve güvencinizden dolayı sizlere nekadar teşekkür etsem azdır üstadlarım benden mal almayı düşünüp irtibata geçen herkese ayrıntılı bir şekilde cihazların bir sorunu problemi bir yerinde bir şeyi varsa çiziğine lekesine kadar açıklıyorum alacak arkadaşlar ondan sonra kararını veriyor sonuçta hepimiz para kazanmak için emeklerimizi öne sürüyoruz kırık dökük bozuk alet veripte kimsenin ne parasında gözüm var nede çolunun çocuğunun rızkını yemede ALLAHIMDA kimsenin 1 lirasını yemeyi nasip etmesin ekmeğime haram katmak istemedim hiç bir zaman yaptığım işte haram katanlarında sonu görünüyor ya iflas ediyor yada başına bir iş gelip ALLAH daha fazlasını çıkarıyor hepinize hayırlı işler bol kazançlar Hayırlı uğurlu olsun allah güle güle kullanıp bol kazançlar sağlasın [ akor Ali Rıza Abi Ve [ emreyusuf55 Mustafa Abi

bu zamanda böyle güvenilir alışveriş yapabilme şansımız genelde çok az.ben kendisini siteye ilk üye olduğum zamanlardan takip ediyorum.o bakımdan düşünmeden org aldım.iyiki de almışım.gerisi dostların başına.