• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Yüzlerce Ses-Effect-Loop Ücretsiz

hocam sorun giderdim saol paylaşım için teşeküredrim paylaşım larınızın devamını dilerim bide sorum olacam hocam umarım cevaplarsınız bu wav ses leri kmp çeviren program varmı hocam varsa nerden indirebilirim ve nasıl mp3 filim ses lerin den nasıl wav ses yaparım hocam anlatırsanız çok makbule geçer inan hocam şimdiden saygılar diliyorum

Evet wav sesleri kmpye çeviren awave studio diye bir program var fakat hiç kullanmadım googleda " wav to kmp" diye aratırsanız eminim kaynak bulacaksınız...
yanlış anlamadıysam filmdeki sesleri nasıl wav yaparım diye sormuşsunz bunuda herhangi bir kayıtcı program yardımı ile oradaki sesi kaydedip daha sonra istediğiniz bölümü keserek wav formatında kaydedbilirsiniz... programlar bölümümüzde goldwave programı var onunla kesme kopyalama kaydetme gibi işlemleri kolaylıkla yapabilirsiniz...
saygılarımla

Sevgili üstadım emeğinize sağlık.

Cevap: Yüzlerce Ses-Effect-Loop Ücretsiz

paylaşımın için teşekkürler

kardeş tesekkueler bana bayan xılgıt sesi lazım varmı elinde olan

emeğe gerçekten saygı göstermek buna derim hepinize teşekkürler arkadaşlar , ellerinize sağlık