• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

zeybek ritim?

• Konbuyu başlatan boramt
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 5
  • Görülen : 4K

boramt

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
roland e86 roland GW 8
Saygıdeğer GW8 ciler elinizde Ege yöresi için zeybek ritimi varmı acaba aydın muğla kerimoğlu zeybekleri için Ömer arkadaşımızın harmandalı ritimi var ama diğer zeybeklerle ölçüsü uğuşmuyor yardımcı olabilecek arkadaşımız varsa şimdiden çok teşekkür ederim.

DENİZLİ'DEN;Saygılar

Cevap: zeybek ritim?

boramt kardeşim selamlar bende denizli merkez de yaşıyorum .dün senin konunu okuyunca hemen yazmaya başladım ritimi .bende gw8 olmadığı için bazı programlarla yazıyorum.henüz tam bitmedi .şimdi demosunu yüklüyorum.... bügün içinde gw8 stl dosyasınınıda yüklemeye çalışacam....

zeybek ritiminin gw8 stl dosyasını siteye yükledim..

deneyip bilgi verirsen varsa arızalar bakarız

demosunu dinledim, yöremize gayet uygun olmuş, ayaklar tam uyuyor ziller tam oturmuş dostum.eline sağlık

Katip kardeşim çok teşekkür ederim ritimi henüz deneme fırsatım olmadı klewyem şu an yanımda değil gelince hemen denicem.Ayrıca bundan sonrada görüşürüz zaman zaman; Ben düğün vb şeyler yapmıyorum bir ara yapmıştım sadece kendi zevkim için aldım GW8 i bakalım zaman ne gösterir.
Tekrar teşekkür ederim görüşmek üzere.

Katip kardeşim çok teşekkür ederim ritimi henüz deneme fırsatım olmadı klewyem şu an yanımda değil gelince hemen denicem.Ayrıca bundan sonrada görüşürüz zaman zaman; Ben düğün vb şeyler yapmıyorum bir ara yapmıştım sadece kendi zevkim için aldım GW8 i bakalım zaman ne gösterir.
Tekrar teşekkür ederim görüşmek üzere.

bende sizinle görüşmek ve tanışmak isterim....bende aktif olarak müzik yapmıyorum. ama klavyeler benim için her zaman merak oldu.gw8 de güzel bir alet ...ben merkezde vakit geçirmek için meserete ve doğa müziğe uğruyorum...senin için müsayit bir zamanda görüşelim....