• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Zippyshare hakkında önemli bir açıklama

• Konbuyu başlatan Ruhi
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 6
  • Görülen : 2K

Ruhi

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
YAMAHA OR700 TR V2 - YAMAHA DSR 200
Arkadaşlar zippyshare' e 4 hafta önce yüklediğim tüm dosyalar yokoldu. Oysa açıklamasında dosya süresi olarak son aktiviteden sonra 30 gün deniyordu. bense her bilgisayarı açtığımda sayfası açık oluyordu. Demekki 30 gün dolmadan, sadece sayfaya girmek yeterli olmuyor, yeni bir şeyler yüklemek gerekiyormuş. 30 gün boyunca yeni bir dosya yüklemediğim için, saatlerce uğraşıp, yüklediklerimin hepsi gitti. Sizinde başınıza aynı şey gelmesin. Bilginize. Bu arada yüklediklerinizi de bir kontrol edin. Saygılarımla.

Cevap: Zippyshare hakkında önemli bir açıklama

Ruhi abi dns ayarlarınızı degiştirip 4shared.com a üye olmanızı öneririm. Yıllardır kullanıyorum.

Maalesef dosya yükleme siteleri hiç bir şart altında garanti vermiyor.Amerika'da illegal paylaşımları engellemek amacıyla yapılan girişimler sonucu Megaupload sitesi kapatıldı.Filesonic sitesi ise olası bir yaptırım korkusuyla sitesini lağvetti.Diğer bazı sitelerinde kapanması bekleniyor...

Arkadaşlar zippyshare' e 4 hafta önce yüklediğim tüm dosyalar yokoldu. Oysa açıklamasında dosya süresi olarak son aktiviteden sonra 30 gün deniyordu. bense her bilgisayarı açtığımda sayfası açık oluyordu. Demekki 30 gün dolmadan, sadece sayfaya girmek yeterli olmuyor, yeni bir şeyler yüklemek gerekiyormuş. 30 gün boyunca yeni bir dosya yüklemediğim için, saatlerce uğraşıp, yüklediklerimin hepsi gitti. Sizinde başınıza aynı şey gelmesin. Bilginize. Bu arada yüklediklerinizi de bir kontrol edin. Saygılarımla.

bilgilendirme için tesekkürler ruhi abi

bilgi için çok teşekkürler sevgili ruhi.boxnet,de yükledğim şarkıları başka üyelere göstermiyor.giriş istiyor yani yüklediğim parçaları sadece ben görebiliyorum.çok saçma oldu.boxnetide kaybettik.gene en iyisi 4shared bence.

4share' re dün 190 MB'lık dosya yükledim ama bir anda yokoldu. %98 kadarı yüklenmişti. Ben o sırada sitede yazı okuyordum. Biraz sonra baktım yükleme bitmişti ama dosya görünmüyordu. Oysa saatlerce beklemiştim yüklensin diye. Bakalım ne yapacağız.

Ruhi abi senin bir hesap sayfan olacak "My 4shared" diye...Yükleme yaptığın sayfa..Yükleme bittikten sonra o sayfada dosyanın gözükmesi lazım.O sayfaya o dosyanın kaydedilip kaydedilmediğine bakarmısın o sayfanın resmi şöyle olacak ;

ekranalntswf.png