• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

zuhal müziğe gw8 ler gelmiş:)))

Cevap: zuhal müziğe gw8 ler gelmiş:)))

fiyatı ne kadar acabaa ??

1.555 Lira

1,5 milyarmı ? ( We Sıfır Fiyatımıdır ) ?

Evet sıfır fiyatı 1555 TL 12 ay taksitli 1621 TL

bedaavaaaaaaaa......fiatına göre süpper alet.ritimler sesler güselll....yeni teknoloji,laptopa gerenk yok,mp3 çalarlı,yükle md mp3 leri,midi leri alet şakısın.bir org,2 adet aktif kolonla düğünleri proğramları yap.hafif alet. al koltuğunun altına ekmek gibi taşı.he he heee.....saygılar....

eski aletlerin ikinci ellerinin problemleriyle uğraşmaktansa sıfır almak hem de taksitle ucuz fiataorg sahibi olmak en iisi bence...

hadi yaaaaaaaaaaa 1555 miiii....bugün bakıyım şu cihaza

Hadi hayırlı olsun alacakalra ;)

ark.. siteden dinledim gw8 i ...sesler iyi geliyorda...roland herzamanki gibi ritimler...dıngırdıyorr...gibi geldi...ses olarak roland hep iyi oldu zaten....ama ritimler çok sivri gibi bence...sivrilikten kastım kulak tırmalıyor alet bana göre.....mesela bi yamaha veya korg ritimindeki yumuşaklığı hala başaramamış roland amcalarım :D .....

hoş türk olarak biz onuda yapamıyoz malesef....ama o fiyata o alet ve sıfır....kesinlikle alınabilir...tam düğüncü aleti....eee bizde düğüncü olduğumuza göre alınabilir...diyorum.....nacizhane fikirlerimle...

saygılar

gw8 ritimleri eski g serisi ritimlerini kat kat aşmış vaziyette.hepsi zamana uygun ritimler.şıkır şıkır.