• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

02/12/2011 Rumeli ağırlıklı Roland GW-8 demoları...

kadirbey1985

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Roland GW-8
Asla vazgeçemem şarkısı haricindekilerin hepsi Rumeli Türküleridir... İyi dinlemeler ;)

Ekli dosyalar

• asla_vazgecemem.mp3
    1.9 MB · Görülen: 316
  • Bitola.mp3
    1.8 MB · Görülen: 340
  • drama_koprusu.mp3
    1.6 MB · Görülen: 343
  • edirne_koprusu.mp3
    1.6 MB · Görülen: 313
  • guldaniyem.mp3
    1.4 MB · Görülen: 321
  • kalaveshme_mola.mp3
    1.3 MB · Görülen: 290
Cevap: 02/12/2011 Rumeli ağırlıklı Roland GW-8 demoları...

Hepsi çok başarılı özellikle guldaniyem çok güzel olmuş ama kayıt biraz kötü kaliba.

Hepsi çok başarılı özellikle guldaniyem çok güzel olmuş ama kayıt biraz kötü kaliba.

olabilir 112 bit kayıt olabilir bir de enstrumanları yoğun tutmaya çalıştım, rumeli saksafon biraz cırtlatıyor, keşke sesini biraz dahaa kısarak kaydetseydim ;))

Kadir hocam ellerine, yüreğine, emeğine sağlık...Akşam akşam benim şopar damarıma bastın beyaa :)

Demoların hepsi başarılı.Cihazı satın almayı düşünen arkadaşlar için senin yaptığın bir sürü demo örneğin var.Bunlar aleti almayı düşünen arkadaşların fikir sahibi olmasına katkı sağlayacak.Teşekkürler.

Demoların hepsi başarılı.Cihazı satın almayı düşünen arkadaşlar için senin yaptığın bir sürü demo örneğin var.Bunlar aleti almayı düşünen arkadaşların fikir sahibi olmasına katkı sağlayacak.Teşekkürler.

Katılıyorum..

aslında elinde roland gw-8, korg pa3x, tyros4 , ketron sx3000, GEM WK8 gibi orgları olan arkadaşlar burada kısa demolarla orglar hakkında bilgi sahibi olmamızı sağlayabilir.Geçen sene Roland GW-8 ile yapılan demolar şimdiki kadar sık ve çok değildi ama şimdi ise gw-8 kullanıcıları yaptıkları küçük-büyük demoları burada paylaşıp org hakkında bilgi sahibi olmak isteyenlere oldukça yardımcı oluyorlar.

sen çok efendi birisin kadirbey kardeşim...bu sitedeki idealistliğini takdir ediyorum...helal olsun sana.

sen çok efendi birisin kadirbey kardeşim...bu sitedeki idealistliğini takdir ediyorum...helal olsun sana.

sağ ol abi, o sizin efendiliğiniz ))

eline sağlık kadirbey çok güzel olmuş, keyifle dinledim...