• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

0212-444 03 33 bu numaraya dikkat!!!

pymmemo

paylaşımcı üye
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
pa3x & pa800
Biliyorsunuz 444'lü numaralar bizi aradığı zaman başında 0212 görünmez! Eğer başında 0212 444..... gibi bir numara tarafından aranırsanız lütfen açmayın!!!

DİKKAT !!! Arkadaşlar Bu telefon numarasına Dikkat Edin 0212 444 03 33

0212 444 03 33

AÇMAYIN DOLANDIRICI GARANTİ BANKASI ALTINDA KREDİ KARTINIZLA İLGİLİ SORULAR SORUP BİLGİ ÖĞRENMEYE ÇALIŞIYOR...

BÜTÜN YAKINLARINIZA DA İLETİN.. başındaki 0212 ye dikkat edin..

Cevap: 0212-444 03 33 bu numaraya dikkat!!!

ıyıde bu ıstanbul garantı bankası genel mudurlugu degılmı eyer degılse ayvayı yedım

hocam orasını bilmiyorum ama facebook sosyal paylaşım sitesinde birçok kişi paylaştığı için bilgilendirme gereksinimi duydum.başında 0212 alan kodu olursa açmayın diyor...telefonun ekranında sadece 444 03 33 yazarsa sorun değil ama 0212 444 03 33 yazarsa sorun teşkil edebileceğinden bahsediliyor...

evet kesinlikle dolandırıcılar.google'ye 0212 444 03 33 yazın ve direk çıkıyor...

Arkadaş ben nasıl bir millet olduğumuzu da anlayamıyorum. seni bir telefon arıyor. Şu bankadan bu bankadan aradığını söylüyor. Biz ne kadar saf bir milletiz ki tüm kredi kartı bilgilerimizi annemizin kızlık soyadına kadar veriyoruz. Elbet teki bu tarz kişiler bizi dolandırır. Adını vermeyeyim, benim bir amcamın oğlu var. Benden 6 yaş büyük, abim yani. Kendisi İlçe Millieğitim Müdürü idi. İşte bizden korkma sen genç Türkcell lisin, bizde genç Türkcell liyiz, başlıyorlar biraz damar yapmaya ondan sonra sana kıyak yapalım deyip Kredi Kartını soruyorlar, bizimkisi varda ben hiç kullanmadım ve kullanmıyorumda der. Karşıdaki biz kullanmasını biliriz dercesine :) sen genede numarasını ver derler ve bizimki numarayı vermeye başlar. Annenizinkızlık soyadı ve kartınızın şifresi nedir dediklerinde bizimkisi durumu anlar ve başlar bağırıp çağırmaya, Tesedüfen o gün beni aradı ve durumu bana söyledi, hemen bunu ilgili bankaya gönderip Kartımı Çaldırdım başvurusunda bulunmasını istedim ve bu olayı anlık süre ile kurtarmış olduk. Arkadaşlar bende enaz 6 tane kredi kartı var. Hiçbir zaman bilmediğim yerden alışveriş yapmam internetten asla. Demem odur ki birazda suç bizde değilmi? Biraz hayatı bilmemiz gerek başımıza olay gelince Haaa dememeliyiz.

Uyarılarınız için sonsuz teşekkürler, Saygılarımla,

Muzaffer ağabey sana tamamen katılıyorum yazdıkların gayet açıklayıcı ve deneyim kokusu var her bir kelimede...