• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

05/09/2012 Roland BK5 or yeni ritimler

Roland Türkiye

vip
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Roland
Değerli BK-5 OR Kullanıcıları, Yeni hazırlamış olduğumuz,Taverna-SRK ve Taylan-SRK-2 ritimlerimizi ücretsiz olarak BK-5 OR özel web sitesinden indirebilirsiniz.Yeni yüklenecek ritimlerimiz için sayfamızın "Ritimler" bölümünü kontrol etmeyi unutmayınız.Ritimlere ulaşabileceğiniz link i aşağıdaki şekilde bilgilerinize sunarız.

Cevap: 05/09/2012 Roland BK5 or yeni ritimler

her geçen gün ritimler artıyor. teşekkürler

tsk ederız rolandtr büyük bir iş yapıyorsunuz serkan türküm e ayrıca tesekkurler

Teşekkürler roland tr.Serkan üstadımızada ayrıca teşekkürler....

tesekürler roland tesekürler serkan!!!!!!!!
ritimleri denedim güzel diyebilirim elinize parmaklariniza saglik.
bizlere destek cikiyorsunuz

Taverna ritimi süper olmuş. Elinize sağlık....

aynen ROLAND ZUHAL MÜZİĞE TEŞEKKÜRLER işlerden fırsat bulursam ve makinadaki input quantize sorununu çözersem bende ritm yazmaya çalışıyorum fakat erase bölümünden tüm ritmi sıfırladığım (sildiğim) zaman drum kitler değişiyor birde kayıt yaparken (ritm yazarken) input quantize kapanıyor ve replace yerine mix seçeneği açılıyor anlayamadım bu işi neden acaba bilen varsa yazarsanız sevinirim

klavyede o kadar eksik ritim varken bunlarımı yaptırıyorsunuz

birazda eksik ritimlere yonelin şuan klavyede en çok 9- 8 ritimleri mevcut ama halk muziğine uygun bi tne ritim yok ha var turku ritimi onlada zar zor yetiniyoruz dikkate alınız......

klavyede o kadar eksik ritim varken bunlarımı yaptırıyorsunuz

birazda eksik ritimlere yonelin şuan klavyede en çok 9- 8 ritimleri mevcut ama halk muziğine uygun bi tne ritim yok ha var turku ritimi onlada zar zor yetiniyoruz dikkate alınız......

rtimler guzel olmus emeginize saglik da halk rtimleri eksik turku rtimlede genelde hepsi calimiyor eksik kaliyor benim kanaatim de bu ama yapilan rtimler 10 numara :))

aynen ROLAND ZUHAL MÜZİĞE TEŞEKKÜRLER işlerden fırsat bulursam ve makinadaki input quantize sorununu çözersem bende ritm yazmaya çalışıyorum fakat erase bölümünden tüm ritmi sıfırladığım (sildiğim) zaman drum kitler değişiyor birde kayıt yaparken (ritm yazarken) input quantize kapanıyor ve replace yerine mix seçeneği açılıyor anlayamadım bu işi neden acaba bilen varsa yazarsanız sevinirim

Mix yazan yere tıklarsanız, cursor tekerini çevirerek replace yapabilirsiniz.