• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

08/09/2012 Yeni 3-4 SRK ve Vahde SRK ritimleri

Roland Türkiye

vip
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Roland
Değerli BK-5 OR Kullanıcıları, Yeni hazırlamış olduğumuz,3-4 SRK ve Vahde SRK ritimlerimizi ücretsiz olarak BK-5 OR özel web sitesinden indirebilirsiniz.Yeni yüklenecek ritimlerimiz için sayfamızın "Ritimler" bölümünü kontrol etmeyi unutmayınız.Ritimlere ulaşabileceğiniz link i aşağıdaki şekilde bilgilerinize sunarız.

Cevap: 08/09/2012 Yeni 3-4 SRK ve Vahde SRK ritimleri

tesekkurler.roland turkiye

tesekürler denedim hosuma giti en azindan 3 4 lük ritimin 1 varationu tam istedigim gibi alaturka yani cok darbuka li degil

tesekürler serkan ve roland
seslerde yaparsan serkan usta cok iyi olur performac sesleri yani

yavas yavas ritimler cok hizli zamanda yayinlaniyor böyle giderse cok kisi memnun olacak
ben son eklenen ritimleri cok begendim yanliz sahnedeki calismalarimda sunu cok iyi ögrendim bir alt yapida nekadar cok darbuka ve davul olursa bir okadarda millet rahatsiz oluyor yani alaturka ritimler gercekten bir dügünde gitmiyor
bunlari yazmamin sebebi son eklenen ritimlerle ilk eklenen veyada yapilan ritimlerin arasinda cok fark var

onun icin böyle ritimleri devam yazilir sunulursa hepimiz cok memnun kalacagimizi düsünyorum

saygilarimla

teşekkürler roland türkiye

Teşekkürler ROLAND TÜRKİYE...

teşekkür edrim

Çok teşekkürler ROLAND TR.Serkan üstadımızada ayriyetten teşekkürler.

Saygılar...

Serkan arkadasima tesekkurler ritmler 10 numara bu kalitede 10 15 ritm daha yazildimi bk5 tamamdir