• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

1 Hafta Sürem Kaldı .Yardım Arkadaşlar.

ŞoPaR_34

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Korg Pa800 & Korg M3
Arkadaşlar . startech crazy küp anfı alıcam.. 4 tane 2 si 370 2side ya 350 yada 400 W .. 1 mıkrofon bi pa800 bi baglama bi klarnet baglancak. Sizce Sorun yaratırmı veya baska 650 tl civarında onerebılecegınız bundan daha iyi bişery.. Cumartesı gıdıp alıcam cunkuu hala soru ısaretlerı war kafamda.

Cevap: 1 Hafta Sürem Kaldı .Yardım Arkadaşlar.

Arkadaşlar . startech crazy küp anfı alıcam.. 4 tane 2 si 370 2side ya 350 yada 400 W .. 1 mıkrofon bi pa800 bi baglama bi klarnet baglancak. Sizce Sorun yaratırmı veya baska 650 tl civarında onerebılecegınız bundan daha iyi bişery.. Cumartesı gıdıp alıcam cunkuu hala soru ısaretlerı war kafamda.

arkadaşım bende aynı cihazdan kullanıyorum gönül rahatlığıyla al dilersn bendeki cihazı sana verebilirim bende dynacord kullanıyorum şimdi 0 532 22178 12

Gunce konu..

Yokmu Yardım Edecek ??

valla crayziyi bu zamana kadar neden almadım diye kendine kızarsın al ama iyi kontrol et 4 hoparlörünü senin dediğin wattaysa öttürür hiç korkma al ben 5 sene kullandım hiç vida bile açmadım şimdi ps 1000 kullanıyorum 2 sene oldu o da maşallah daha tık yok

cevabını aldın sanırım crayz iyi alettir al güle güle kullan

Hocamm Cok TEskkur Ederım sana Allah RAzı Olsun..

Sl kardeşim paran varsa boş ver starteki alacaksan servodan şaşma kime sorarsan sor bende servonun 800 vat küp anfisi var 5 ay önce almıştım 400 euro düşünürsen 600 tl veririm daha sıfır gibi duruyor isatanbul avcılardayım görüp alabilirsin ....05324458731

satartek focus fs 600 küp anfim var 05422705032 ahmet güntekin

merhaba kardes bende cok güzel tam dısarda ve acık alanda kullanıla bilen güclü ve tonlu pi küp hanfim var 1200 vatlık atelsan marka ama cok güzel ve tonlu 8 kolan baglana bilir eyer ararsan yardımcı olurum bekliyorum saygılarr 0530 242 52 70