• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

1 Hafta Sürem Kaldı .Yardım Arkadaşlar.

Cevap: 1 Hafta Sürem Kaldı .Yardım Arkadaşlar.

merhaba kardes bende cok güzel tam dısarda ve acık alanda kullanıla bilen güclü ve tonlu pi küp hanfim var 1200 vatlık atelsan marka ama cok güzel ve tonlu 8 kolan baglana bilir eyer ararsan yardımcı olurum bekliyorum saygılarr 0530 242 52 70

hocam bir anfiye 8 kolon nasıl bağlanır gözünü seveyim..standart 8 ohmdur..left/right beraber 4 kabin bağlasan 4 ohma düşer, 2 daha bağlasan 2 ohm eder (ki bunu her anfi kaldırmaz üst seviye anfiler kaldırır) sen 8 diyorsun oda 1 ohm eder..yapma gözünü seveyim..

düşünürseniz konyada bir abimizde atak epsilon 3 var.usb li ve mp3 çalar özelliğide var.1000 watt gücünde ve üzerinde çizik yok...

ŞoPaR_34 selamlar bende whıtestone 2*350 watt güzel bi cihaz var 256 dijital efekt var gayet temiz ve tonları gayet net alabileceğin bi cihaz ben behringer aldım boşa çıktı istersen daha detaylı resim falan gönderebilirim. yekta-yaykinli-@hotmail.com.tr detaylı bilgi için bu arada 500 tl.

merhaba üstad . fiyatını biraz daha yükselt sana sağlam bi yatık powermixer verelim . özellikleri aşağıdaki gibidir .
fiyatta anlaşırız

markası : volcano - vpm8400 kore malı
toplamda 10 kanal giriş - ( 8 kanal standart / 2 kanal aux giriş )
RV - 1m yamaha japon efekt ( reverb ve çeşitleri ) ( L - R için ayrı efekt düğmesi )
4 adet deck çıkış extra anfi için ( 2 adet L - R / 1 adet monitör / 1 adet main çıkış )
2 x 400 watt dahili hoparlör çıkış ( orjinal sk. transistörlü ve trodial trafolu )
main çıkışında 9 + 9 band ekolayzır
tape giriş ve çıkış / kulaklık çıkış

resimlerine bakmak istersen linkte mevcut . ayrıca mixer - power - hoparlör - tiz tamiride yapıyoruz yerimiz b.çekmecede her zaman teknik işlerinizde bekleriz .

0545-402-51-53

Moderatör tarafında düzenlendi:

Şimdi arkadaşlar bu arkadaşın ilanı verdiği tarih 07/NİSAN/2012 ve ilan başlığında 1 HAFTA SÜREM KALDI demiş aradan geçmiş 1 yıl 11 ay :) :) Bence o arkadaş söylediği bir haftalık sürede almıştır yani 1 yıl 11 ay önce :) .. Bence satmak için uğraşmayınız...Kalın sağlıcakla...

Moderatör tarafında düzenlendi:

olsun belki sıkılmıştır eski cihazdan yenilemek istiyodur :)

servo fantazi derim ben.