• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

1000 € korg pa3x

emreaqua

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
pa800
arkadaşlar merhaba italyada bir vatandaş 1000 € ya korg pa3x satıyor orjinal ve faturalı sıfır ürün der böyle bir şey olabilirmi bir fikri olan varmı?

Ekli dosyalar

• korg.jpg
    korg.jpg
    18.9 KB · Görülen: 246
Cevap: 1000 € korg pa3x

değerli hocalarım sakın olaki öyle ilanlara itibar edip bu tuzağın içine düşmeyin roland bk 5 bile avrupada 1000 euro fiyatla satışa çıktı pa3x in sıfırının avrupada bir kişi tarafından yine 1000 euro'ya satılması akla uygun birşey değil.lütfen dikkat edelim

tamamen dolandırıcılık

italyanlardamı başlamış :) hep bizimkiler yapar sanıyordum :)

avrupalıları da bize benzettiler sonunda he he....

onu yapan italyadaki bir türktür kesin, bizimkiler taylandda kredi kartı fareliğinden yakalandılar daha yeni :)

bende tyros4 ü 1000 euroya gördüm.adama mesaj attım kapıda ödeme kabul ederseniz ilk etapta 4 adet istedim.kabul etmediler.şirket prensiplerine aykırıymış :)

sözde italyadır ama gerçekte istanbuldur dikkat edin

hocam satın alabilirsen eğer haberim olsunn

italyanların damarlarında dolaşır dolandırıcılık ve hırsızlık üçkağıtçılık.avrupada ençok oto hırsızlığı ev hırsızlığı italyada olmaktadır.yani hala bu tür ilanlar için acaba mı diyenler varsa hayret.hiçbir şey bilmiyorsanız açın ebay.com sitesinden bakın cihaz yada ekipman yurtdışı fiyatlarına az çok fikir sahibi olursunuz...