• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

1000tl

westiabum

Özel Üye
Enst.
Yok
Max 1200 tl ye en iyi ve yeni korg önerileri yardım

Cevap: 1000tl

Bu kadarda paraya kıymamak gerek böyle korkunç rakamlar dudak uçuklatır :)

Arkadaşım şaka bir yana bu para ile değil sıfırını, haşatı çıkmışı vermezler KORG en pahalı ürünler kategorisinde bir firma. KORG Micro Arrenger (Ritmli Klavye) bile 1600 TL dir Şu anda 15 sene önce çıkmış ve üretimi olmayan PA-80 ler bile 1800 - 2000 TL arası iken senin dediğin paraya temiz org bulamazsın. Paranı biriktir en azından 2000 TL nin üzerine çık ondan sonra araştır. Kolay gelsin. Saygılarımla,

Moderatör tarafında düzenlendi:

acele etmezsen o fiyata temiz pa80 bulabilirsin.gecen bi kons. ogrencisi satiyordu 1250 tl.ye.

A1000 veya s650 alabilirsin o parayabi ikinci el

O paraya alacağın en yeni ve güzel alet Yamaha S650 dir.

Yamaha S650

Westiyabum, daha 14 yaşında bu parayı tasarruf etmen bile fevkalade. İnternette 2.el klavye satılan bir çok site var. Sıkı takipte olup, aradığını bulduğunda kararını ver. Satın alma işlemini ve aleti incelemeyi sen değil, bu işi bilen bir büyüğünün nezaretinde yaparsan sıkıntı duymazsın. Gücüne gitmesin, çok toysun ve piyasada çakallarda çok bilesin. Hadi kolay gelsin.

s 650 alma kardeş pişman olursun

Bence de bilen birisiyle alman senin için daha iyi olur alet bulabilirsin o fiyata ama biraz araştırman lazım. Ben 14 yaşında iken 40 liraya düğüne gider 20 liraya roland e-14 kiralardım hey gidi günler :D