• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

15 Ay sonra tekrar...

TransPoze

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
KORG Pa800
Değerli trakyamuzik ailesi 15 ay önce askerliğim için son mesajımı atmıştım şimdide geri döndüm ilk mesajımı atıyorum :) tekrar bu ailenin içinde olduğum için çok mutluyum hepinize selamlar..

Cevap: 15 Ay sonra tekrar...

kardeşim askerliği bitirmişsin asıl askerlik bundan sonra başlıyor :) ailne sevenlerine kavuşmuşsun... mutluluğun daim olsun..

teşekkürler abi,her türk evladı gibi yaptık alnımızın akıyla geri döndük..bundan sonraki askerliğe gelince iştima yok,mıntıka yok yaparız bişekilde :)

haydi bakalım hayırlısı olsun.kazasız belasız bitirdin. esas askerlik şimdi :) keşke içtima mıntıka olsun dersin ilerde :D en azından bedelli yapmadın erkek gibi delikanlı gibi gittin 15 ay yaptın geldin. şimdi gidenler var 2 devreler eyvah eyvah sabah 4-5 koğuş kalk bam bam bam vuruyorlar dolaba en uyuz oldugum şeydir :D noluyor lan nereye geldik biz dicekler Allah sabır versin şimdi gidenlere ve gidecek olanlara :)

Hoşgeldin tekrardan.

Değerli trakyamuzik ailesi 15 ay önce askerliğim için son mesajımı atmıştım şimdide geri döndüm ilk mesajımı atıyorum :) tekrar bu ailenin içinde olduğum için çok mutluyum hepinize selamlar..

15 ay ne cabuk gecti ya:D:D:D hosgeldin kardesim.iyi formlar.

hoş geldin TransPoze. en önemli vazifeni yaptın bundan sonraki yaşamında mutluluklar dilerim.iyi forumlar.

gözünaydın olsun hoşgeldin

askerlik başkadır,askerlikten ziyade askerlik anıları daha başkadır,geçmiş olsun kardeşim,tekrardan hoşgeldin

.
Aramıza tekrar hoşgeldin,

Bundan sonraki hayatında da sağlık, mutluluk, huzur ve müzik dolu günler dileğimle...

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 16 69.6%
  • Kararsızım

Oy: 7 30.4%
  • Hayır

Oy: 0 0.0%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri