• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

15 Ay sonra tekrar...

Cevap: 15 Ay sonra tekrar...

gözün aydın kardeşim .bundan sonraki hayatında başarılar dilerim .tekrar aramızda olmana sevindim.

Hoşgeldin kardeşim tekrardan aramıza

Bundan sonraki yaşamında sağlık ve esenlik dileklerimle .bir ara askerlik anılarından en komik olanı anlatırsın artık.

hepinize çok teşekkürler değerli abilerim arkadaşlarım kardeşlerim..vallahi insan askerde 2 yaş birden alırmışya gerçekten doğruymuş..en önemliside sabırı,hasreti,cesareti kısacası hayatı öğretiyormuş..hepinize çok teşekkürler.

Hoşgeldin sevgili arkadaşım. Gerçekten gidişini hatırlıyorum. Ne çabuk geçti zaman. Ama senin için öyle olmamıştır. Bundan sonra tüm mutlulukların senin olması dileğiyle, sevgiyle kal.

Hoşgeldin sevgili arkadaşım. Gerçekten gidişini hatırlıyorum. Ne çabuk geçti zaman. Ama senin için öyle olmamıştır. Bundan sonra tüm mutlulukların senin olması dileğiyle, sevgiyle kal.

Allah razı olsun ruhi abi..hepberaber bütün mutluluklar bizim olsun inşallah..gidişimi hatırlamana şaşırdım vallahi :)

hoşgeldin kardeşim ...

Öyleyse hoşgeldin tekrar.

Aramiza tekrar hoşgeldin TransPoze

asker rahat hoşgeldin

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 17 68.0%
  • Kararsızım

Oy: 7 28.0%
  • Hayır

Oy: 1 4.0%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri