• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

16/09/2014 - Yeni! Katip "Türk Performans Sesleri" Paketi Yayında !

Cevap: 16/09/2014 - Yeni! Katip "Türk Performans Sesleri" Paketi Yayında !

Ahmet abi cok sagol.. eline saglik... ayrica ud cok
hos olmus

Güzel kardeşim, deneme yapmadan memnuniyetinizi belirtmeniz, tarafçılığın haksız bir örneği olmazmı?, haksızmıyım? Aynı safta olsak dahi. Diğerlerine örnek olmak adına. Yinede cahilliğime veriniz. Hoşça kal derim.............

durumu şöyle izah edeyim daha önce hazırladığı performans seslerini ben çok begeniyorum ozellikle 4telli ve udu. yaptığı çalışma gerçekten kötü bile olsa takdiri haketmektedir. Çünkü karşılıksızdır beklentisizdir. kaldı ki Ahmet beyin (isminide yeni öğrenmiş oldum ) daha önce yaptığı çalışmalar bellidir. Saygılarımla

durumu şöyle izah edeyim daha önce hazırladığı performans seslerini ben çok begeniyorum ozellikle 4telli ve udu. yaptığı çalışma gerçekten kötü bile olsa takdiri haketmektedir. Çünkü karşılıksızdır beklentisizdir. kaldı ki Ahmet beyin (isminide yeni öğrenmiş oldum ) daha önce yaptığı çalışmalar bellidir. Saygılarımla
Geride gibi gözüken gerçek üstatları zaten fark etmişsiniz. Lafım, dünyadan bir haber olup, aklı sıra çoğunluğa meşale tutanlaradır. Yaptığınız güzel ve olumlu açıklamanız içinde sizi ayrıca kutlarım. Nihayet bilinçlenebiliyorsak, ne mutlu hepimize. Hoşça kal güzel kardeşim........

Güzel kardeşim, deneme yapmadan memnuniyetinizi belirtmeniz, tarafçılığın haksız bir örneği olmazmı?, haksızmıyım? Aynı safta olsak dahi. Diğerlerine örnek olmak adına. Yinede cahilliğime veriniz. Hoşça kal derim.............

Burak arkadasin yazdigindan ne anladin da ne anlatiyon.sag olsun kibarlik yapmis emege saygi gostermis.illede herseye muhalefet olacanya senin derdin o baska birsey degil.zannedersem sen su banlanan kisisin yorumlarindan belli.yine herseye maydanoz durumundasin

Burak arkadasin yazdigindan ne anladin da ne anlatiyon.sag olsun kibarlik yapmis emege saygi gostermis.illede herseye muhalefet olacanya senin derdin o baska birsey degil.zannedersem sen su banlanan kisisin yorumlarindan belli.yine herseye maydanoz durumundasin

Al sana ahırdan güzel mırıldanışlarıyla çıkan bir erken daha. Kardeşim. Öncelikle muhallefet dediğin ne söylemişim onu söyle. Kişiyle gayet güzel karşılıklı teatide bulunmuşuz. Birbirimize saygıda kusur etmemişiz. O kişiyede teşekkür etmiş ve saygı gösterisinde bulunmuş. Bundan güzeli varmı? Sana batan çıkan ne? Lütfen diğer arkadaşlar gibi saygılı olup, önce kendi dediklerine bir bak. Kusura bakma ama bu saatten sonra ne içtin? Genelde hep öyle oluyor. İnsanlık adına affına sığınarak, önce beynine sonra şivene sahip (yapıyom, anlatıyon) çık. Zayıfım benim........

Moderatör tarafında düzenlendi:

Görüyorsunuz site üyeleri. Dalaşmanın sonu yok, terbiyeli tartışmanın illaki var. Ama seviyeyi nasıl yakalayacağız? Sinip susmakla mı? Konular da bu arada gümbürtüye gitmekte, YAZIK.........

emegi gecenlere candan tesekkurler..........izmir.......den..........

çok teşekkür ederim ses paketi gerekli idi sağolun

çalışmanız için teşekkürler.Ne yazıkki son paketi açamadan sattım orgu :)

Ahmet ustada cok tesekkurler..emeklerine saglik....umarim ritim isine de el atarsin ustat...tekrar tesekkurler...