• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

2 adet bomba set..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: 2 adet bomba set..

bu enstrumanın hiç kimsede olmadğını biliyorum santajda yapmıyorum bendeki set daha türkiyede hiç kimsede yok fiyatıda 500 dolar niye paylaşayımki ALLAh bilir belki sizde çok güzel setler var paylaşmıyorsunuz herkes kendine kardeşim ben burda 2 tane adam akıllı set paylaştım ister beğenirsiniz ister beğenmezsiniz ben zorla mustafa ferecin setini paylaşacak değilim

teşekürlerrrrr

bu enstrumanın hiç kimsede olmadğını biliyorum santajda yapmıyorum bendeki set daha türkiyede hiç kimsede yok fiyatıda 500 dolar niye paylaşayımki ALLAh bilir belki sizde çok güzel setler var paylaşmıyorsunuz herkes kendine kardeşim ben burda 2 tane adam akıllı set paylaştım ister beğenirsiniz ister beğenmezsiniz ben zorla mustafa ferecin setini paylaşacak değilim

Üstad kimse sana zorla birşey paylaş demiyor..Senin espri anlayışın biraz zayıf galiba neden dersen bende sana cevap olarak bu distortion bağlama ver bakalım seti dedim bana stüdyoda nota nota wav olarak çek gönder demişsin...!Ne benim stüdyoda distortion bağlama çekicek vaktim var ne de mustafa ferec midir nedir o seti dilenecek halim var ki anladığım kadarıyla o set doğu hatta kuzey ırak seti ben trakyalıyım hiç de lazım değil yani..Bu sitede ne 500 dolarlık nevaleler paylaşıldı onun için kimsenin kimseye atar gider yapma lüksü yok piyasada bir sürü distortion bağlama sesi kakılı git stüdyoda mı kaydedersin yoksa kendine elektro bağlamamı alırsın keyfin bilir ama biz üyelerimize laga luga yaptırmayız burada ok?

MİSTER ADMİN biz burda hiç kimseye atar yapmıyoruz sen bağlama sesi diyorsun ama o ses değil o ses kronosun orginal seslerini efekt yaparak çıkartılan bir ses o yüzden seti vermek zorunda değilim.

MİSTER ADMİN biz burda hiç kimseye atar yapmıyoruz sen bağlama sesi diyorsun ama o ses değil o ses kronosun orginal seslerini efekt yaparak çıkartılan bir ses o yüzden seti vermek zorunda değilim.

Eyvallah MİSTER volkan kardeş..
Ses kronosun orjinal sesi olduğu ve kmp olarak alınamayacağı ve dolayısı ile bu kardeşin seti de kimseye veremeyeceği anlaşılarak konu kapatılmıştır..!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...