• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

2 org arasından acaba hangisini tavsiye edersiniz arkadaşlar?

hakan_00

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
BU İKİ ORGTAN HANGİSİNİ TAVSİYE EDERSİNİZ ARKADAŞLAR? YAMAHA or700 v2 Pluss MI YOKSA YENİ ÇIKAN YAMAHA PSR-A2000 Mİ YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM ŞİMDİDEN TŞKLER.

YAMAHA or700 v2
[ame="http://www.youtube.com/watch?v=YX4r-IQpnus"]or700 v2 pluss güncellemesi.sunan Mustafa DİLAVER-Hakan ÇEBİ - YouTube[/ame]

YAMAHA PSR-A2000

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: 2 org arasından acaba hangisini tavsiye edersiniz arkadaşlar?

tabiki a2000.. alete yeni ritimler setler yazılıyor ve daha neler yapılır zamanla... yinede sen bilirsin tabiki

Her iki model arasındaki farkları bilmiyorum.
Ancak bildiğim bir şey var; amacınız + tarzınız nedir ? Buna göre karar veriniz.
Enstrümanları denemeden de karar vermeyiniz.

Bence de seçim çok zor. Bu yüzden, en güzeli deneyerek karar vermeniz. Kolay gelsin.

e: hicbiri

ruhi hocama katılıyorum en iyisi görüp denemeniz yönünde...or700v2plus nevale çeşitliliği yönünden a2000'e göre gayet avantajlı görünüyor...a2000'in pich bend ve sound yapısıda or700v2plus'a göre bir avantajdır...a2000'in soundunun kullanıcılar tarafından tyros'a yakın tutulmasınıda kulak ardı etmemek lazım diye düşünüyorum...emonun a2000 için set çalışması yaptığıda gündemde...zamanla eksiklerinin giderilip aletin v2plus'tan daha çok yol katedeceği kanaatindeyim ama son karar sizin...