• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

2.sahibinden yamaha a1000 tr çipli çok temiz usb'li

muzisyen

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Merhaba arkadaşlar acil satılık klavyem çok temiz, sorunsuz resimde görüldüğü gibi ses açma yerinde biraz silinme var. Tamir görmedi. Sadece pich bend potu değiştirildi.oda hepsinde oluyor değiştirilmek zorunda. Usb isterseniz 50 tl farkeder. Istemezseniz orjinal disket sürücüsünü takarım. Size kalmıştır. Memnun kalacağınız alet. Ben yeni klavye alacağım için satılıktır.

Not: Usb' li : 1300
disktetli : 1250 tl dir.

Yer- ankara - küçükesat çankaya
gsm : 0507 233 35 75 (erhan)

sahibinden de var. Resimlere oradan bakabilirsiniz
ilan no: 122714283

Cevap: 2.sahibinden yamaha a1000 tr çipli çok temiz usb'li

ilan güncel acildir arkadaşlar.

Erhan sana sattığım klavyeden memnun kalmışsındır .Umarım ekmek yedirmiştir..Yeni klavye alacakmışsın hayırlı olsun ne almayı düşünüyorsun?

saol abi parasını çıkarttı memnun kaldım çok temiz alet zaten.. halada öyle salonda çalıştığım için toz moz yemedi. pa 600 alacağım kısmetse müzik mağazaları almakta nazlanıyor alanda düşük alıyor. burdan satmaya çalışıyorum kısmet artık... sen naptın abim görüşelim. ramazanda iskenderundayım :D malum sezonum geldi düğünlerden baş alamıyom. ancak ramazanda iskenderun-arsuz yaparım. ::D

Moderatör tarafında düzenlendi:

Erhan sana sattığım klavyeden memnun kalmışsındır .Umarım ekmek yedirmiştir..Yeni klavye alacakmışsın hayırlı olsun ne almayı düşünüyorsun?

Şu dayanışmayı ve iyi niyeti görünce gerçekten duygulanıyorum :)

ilan günceldir.

ilan günceldir.

korg pa 600 almak istemeniz olumlu karar inlşallah nasip olur bol düğünler.rasgele