• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

2 yollu Crossover arıyorum...

erhan_67

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
KORG Pa800
Arkadaşlar P.Audio Challenger C15-400B göbek ile Spekon CT51/120 watt twitter için 2 yollu Crossover arıyorum. Ancak internetten yaptığım aramalarda bulmuş olduğum crossoverları lektronikçi arkadaşıma gösteriyorum (O da profesyonel seslendirme işi yapıyor) bunlar sadece göz boyama, basit drençler koymuşlar şeklinde söylüyor. Ama hakkaten kendimde bulunan orjinal kabinlerin crossoverlarına baktığım zaman bulduklarım oyuncak gibi. Şimdi crossovera dünyanın parasını vermek de istemiyorum. Son çarem sizsiniz. Ne tavsiye edersiniz?

Cevap: 2 yollu Crossover arıyorum...

Electron audio ürünleri öneririm. Kaliteli malzeme ve işçilik var, bence gayet başarılı.

Bende 2 tane çok temiz ve sağlam SERVO 2 yollu Classower var dilersen satabilirim. çifti sana 100 TL olur kargo ile talep edersen kargo ücreti alıcıya aittir. Adım Muzaffer (0535) 615 99 18 saygılarımla,

Abi sizinle öğrencilik döneminde epey görüşmüştük. MSN'ne bakarsan eklidir erhankanbak@hotmail.com. seni bugün ararım detayları görüşürüz. teşekkürler

Sevgili dostum öncelikle senden özür dileyerek 2 yollu crossower leri bulamadığımı bildirmek isterim.

Ben Servo nun Eskişehir deki fabrikasından taaa 2004 yılında 2 tane 2 yollu, 2 tane de 3 yollu sipariş edip almıştım. 2 yollular şu an kayıp. 3 yolluların sana resmini gönderiyorum, kesinlikle almak durumunda değilsin ben sadece sana işine uyarsa diye sana çiftini 200 TL ye almış olduğum ve kesinlikle kullanmadığım ürünleri 150 TL ye verebilirim. Firma tarafından çıkma gönderilmiş olabilir aradan yıllar geçmiş ben şimdi farkettim, belkide bana çıkma olduğunu firma söylemiştir lakin ne şekilde konuşup aldığımı hatırlayamıyorum. Resimleri çok net çektim bak gör uyarsa olur uymazsa canın sağolsun. Saygılarımla,