• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

2011 Eurovision Parçası live it up(Yüksek Sadakat)

Eurovision şarkısı live it up beğendiniz mi?

• Gayet Başarılı

Oy: 51 18.3%
  • Başarısız

Oy: 29 10.4%
  • İdare eder

Oy: 92 33.1%
  • Berbat

Oy: 106 38.1%

• Kullanılan toplam oy
    278

haberci_arif

Administrator
Yönetici
Administrator
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Web sitesi
www.ceptelefonuparcasi.com
Enst.
Korg İS40
Biliyorsunuz ki bu sene Eurovisiona "yüksek sadakat" grubu gidiyo ve şarkı trt tarafından yayınlandı.

Yorum ve oylarınızı görelim....

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=TcKHh5f5QSE]YouTube - ‪Eurovision 2011: Turkey's Song Presentation - Yüksek Sadakat - Live It Up (HQ)‬‏[/ame]

Evet arkadaşlar, Oylama süresince 2011 Yılı Eurovision yarışmasında, ülkemizi temsil edecek "LİVE İT UP" isimli eser, Trakyamüzik forum oymalasında, üyelerimizin genel kanaati sonucunda"BERBAT" olarak seçilmiştir.Hayırlı uğurlu olsun :)

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: 2011 Eurovision Parçası "live it up"(Yüksek Sadakat)

ilk yorum benden üzülerek söylüyorum ilk üçe bile bence giremeyiz bu parçayla, beste yorum hiç beğenmedim kulağa hiç hoş gelmiyor.halbuki yüksek sadakat gurubunu severek dinlerim.10 üzerinden 3 veriyorum...

Bence çok sıradan bir parça olmuş sertap erener'in parçası gibi aşırı ezici bir parça yapmadıkça zaten siyasi olan bu yarışmadan ağzımızla kuş tutsak birinci olamayız

müzik hoşuma gitti fakat solistte hiç ışık göremedim ben!

bende hiç beyenmedim.basit ve sıradan bir parça.

Bende çetin hocamla aynı şeyleri düşünüyorum.Birde bu gibi önemli organızasyonlarda ülkemızı temsıl edecek grup veya sanatcılar hangı özellıklere gore secılıyor.ve neden hep gruplar seciliyor? Bende bu parçayı hiç beğenmedım.Yinede herseyın hayırlısı zamanı gelınce görücez...

saygılar...

Cevap: 2011 Eurovision Parçası live it up(Yüksek Sadakat)

eğer konuyu küresel bir bakışla ele alırsak rock doğru bir seçim olmuş denilebilir. ama parçamız heyecan verici değil ve çok sıradan .ha modifiye felan eklenecektir muhakkak ama yinede çok zor şansımız.

niye yabancı dilde şarkı söylüyorlar türkçeyi güzel tlafüz edemiyorlarmı türkçe şarkıyla yarışmaya katılmaya hasretiz türküz türkiyede yaşıyoruz türkiye için yarışıyoruz ama şarkının sözlerini bile anlamıyoruz tek kelimeyle berbat

niye yabancı dilde şarkı söylüyorlar türkçeyi güzel tlafüz edemiyorlarmı türkçe şarkıyla yarışmaya katılmaya hasretiz türküz türkiyede yaşıyoruz türkiye için yarışıyoruz ama şarkının sözlerini bile anlamıyoruz tek kelimeyle berbat

dil konusunda bende aynı şeyleri düşünüyorum yani diğer ülkelerden herkes kendı diliyle katılıyor ama bız yabancı dille katılıyoruz bende bir anlam vermıs değilim.:confused: