• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

2011 Trakya müzik Yeni moderatörleri..

• Konbuyu başlatan AdmiN
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 57
  • Görülen : 10K
Cevap: 2011 Trakya müzik Yeni moderatörleri..

merak etme Feraza üstadım ben senin yerine teşekkür ettim ferdesu hocama :) :D

bak burdan bıkere daha edıyom aha etti 2 ama buda benim için :)teşekkür ederim Ferdesuuuu :)

bu konu 46 tımdan sonra beni zaten hiç bağlmıyor ancak tamirci değilde ciddi müzisyenleri değerlendirmiş olmanızı dilerim bazı siteler gibi ismi lazım değil seçilenlerin sohbet sitesi olmaz inşallah ciddiyet olur .hayırlı olsun

Biribirinden kıymetli arkadaşlara yeni görevlerinde başarılar dilerim.

Arkadaşlara yeni görevlerinde başarılar diliyorum. Ve Cevat Bey'in dediği gibi onları zor bir görev bekliyor. Zira moderatörlük yan gelip yatma yeri değildir. :) :) :)

Tüm arkadaşlara yeni görevlerinde başarılar diliyorum.

Ch.

Arkadaşlara yeni görevlerinde başarılar diliyorum. Ve Cevat Bey'in dediği gibi onları zor bir görev bekliyor. Zira moderatörlük yan gelip yatma yeri değildir. :) :) :)

hocam varya öyle bi söyledinki sanki memurluğa atandık haa :) :) :D

saygılar...

hepinize ayrı ayrı teşekkürler arkadaşlar,

beni diğer yeni seçilen arkadaşlarımı bu sorumluluğa değer gördükleri için timur bey başta olmak üzere yönetici ve moderatör arkadaşlarıma teşekkür ederim.

yeni moderatör seçilen arkadaşlara başarılar dilerim..

hep birlikte sitemiz ve tüm değerli müzisyen arkadaşlarımız için çalışmaya devam....

hocam çok teşekkürler,teşekkür butonum bitti :) teşekkür borcum olsun size

tekrar hayırlı olsun feraza..teşekkür butonu önemli değil.söylemen bile yeterli.
başarılar dilerim.

ne olduğun önemli değil ne olacağın bellimi karşılıksız paylaşımın zevkine vara bilmek bambaşka. bilgilerimizi ve tecrübelerimizi herkezle paylaşmak mütiş bir zevk o zevki herkesin tatmasını isterim mutlu olalım saygılar herkezi seviyorum (abla kardeşimin yeri ayrı )herkeze başarılar