• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

2014 pa500tr wazoli backump

• Konbuyu başlatan wazoli
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 14
  • Görülen : 4K

wazoli

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
klarnet
pa 500tr wazoli packump değerli piyanist arkadaşlar amatör olarak uğraşıyorum editleyebildiğim kadar editledim pa500tr güzel bir backump eklemeleri düzenlemeleri kendim yaptım bir bakın ona göre yorumlarınızı ve beğenilerinizi bekliyorum .backumpun nasıl yüklendiğini bilmeyenler sorabilir dosya rardır rardan çıkarıp karta atın kartı orga takın media ulitiliy backump load

Ekli dosyalar

• WAZOLİ packump.rar
    5.9 MB · Görülen: 234
Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: 2014 pa500tr wazoli backump

Bir de backup dosyasını eklese idin çok daha sevinirdik :) ... Dosya yok sevgili kardeşim eklememişsiniz.

ekledim ama eklenmedi nasıl ekliycem anlamadım kusura bakmayın

kusura bakmayın forumda daha yeniyim olabildiğince düzenlemeye çalıştım pa500tr ömer kardeşim

Öncelikle aramiza hoşgeldin kardesim .. Yeniyim dediniz ama siteye girişinizi bizlere bir backup dosyası ile yaptınız ki bu sahsim adına söylemek isterim Çok güzel bir olay ... Eminim ki ilerleyen zamanlarda burada çok katkı sağlayacak bir üyemiz oldunuz bunu girişiniz ile zaten belli ettiniz ... Umarim sizde burada bizler gibi huzur bulursunuz sağlıcakla kalınız ...Saygılarımla

hoş geldiniz.paylaşımınız için teşekkürler.

teşekkür ederim arkadaşlar önemli olan insanlığa hizmet etmektir umarım azda olsa birilerine yardımcı olabiliriz

pa500 tr için güzel backup u olan arkadaşlar varsa paylaşılırsa sevinirim saygılarımla

seti göremedimğim gibi rardan çıkarıp karta nasıl atmalıyım açıklarmısınız .saygılar.

kardeşim dosyayı linkten uplod et yükle sonra winrar ile masa üstüne çıkar de daha sonra çıkardığın dosyayı sd karta kopyala sonrada orga tak ondan sonra orgu aç media tuşuna bas ilk önce perfect tuşu ile bütün işaretli haneleri kaldır kaldırdıktan sonra perfectin yanındaki altta ulitily yazacak sondan ikinci orayı tıkla daha sonra üsttekini değil altttakini seç kartın içini görcen wazoli packup okey de yükle orgu kapat aç olay bu kadar kkolay
ulitily oke üst kısım mevcut backumpunuzu yedeklemeye yarar alt kısımda karttaki başka bir backupu orga yüklemeye yarar fakat ilk önce mevcut backupunuzun karta yedeğini alın daha sonra bu backupu yükleyin belki beğenmeyebilirsiniz beğenmezseniz kendi backupunuzu aynı şekilde geriye yükler ve orgunuzu eski hale getirebilirsiniz saygılarımla ömer inan ayrıca bu set değil backup kardeşim saygılarımla backup demek komple orgun bütün ritimlerinin değişmesi demek set değil seti yüklersen sadece user lere yükleme yapabilirsin

Moderatör tarafında düzenlendi: