• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Veeee Nihayet 2014 PA500TR Set Geldi

• Konbuyu başlatan omunal
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 44
  • Görülen : 14K

omunal

Moderator
Moderator
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
ROLAND E70 & KORG PA800 256 MB V2
Sevgili arkadaşlar değerli müzisyenler hobi amaçlı olarak bir ev kullanıcısıyım.Bu derlediğim 3.üncü set oldu.Umarım beğenirsiniz.Demolarını yayınlamıştım olumlu tepkiler aldım gerek forum ekranından gerek özelden mesajlar geldi sağolun varolun.Demolarda ritimlerin başında yazan ismimi kaldırdım yükleyeceğiniz sette sadece ritim isimleri var .Ben önceki setimin üzerine 30'dan fazla pa800 ritimi editledim gerçekten zahmetli ve uğraş verici bir işti ama doğrusu değdi.Bir çok ritimde kit sorunu yaşadım çoğu DRUM yada PERC. silerek elimden geldiğince sil baştan yaptım.Buradan belirtmek isterimki pa800 için bu ritimleri yazan üstadlara sonsuz teşekkürü borç bilirim sizlerde sağolun varolun.Gelin hep birlikte bu şekilde editleme çalışmaları ile bu aleti canlı tutalım derim.Evde benim gibi takılan arkadaşlara bol eğlenceli , bu işten ekmeğini kazanan arkadaşlara da bol kazançlar dilerim.YORUMLARINIZI EKSİK ETMEZ İSENİZ SEVİNİRİM ÇÜNKÜ YORUMLARINIZ ÖNEMLİ BU YORUMLAR DOĞRULTUSUNDA YA DEVAM YA DA TAMAM DİYECEĞİM.Lütfen seti yükledikten sonra bir zahmet yorumlarınızı yazınız.Bu kadar emeğe sizlerden çok şey istemiyorum herhalde..Sağlıcakla kalınız.SAYGILARIMLA

USER1 BANK RİTİMLER

USER2 BANK RİTİMLER

Ekli dosyalar

• 2014 PA500TR ÖMER.SET.rar
    1 MB · Görülen: 1,962
Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: Veeee Nihayet 2014 PA500TR Set Geldi

Çok güzel olmuş.

Hocam tüm emekleriniz için teşekkürler. Seti indiricem ama 2 gün yoğun iş temposu nedeniyle cihaza yükleme dahi yapabileceğimi sanmıyorum. Çarşamba günü boşum, tabii ki cihazın başında olacağım ve yorumumda çarşamba günü olacak. Tekrar elleriniz dert görmesin diyorum.

Saygılar,
Volkan.

Üstad eline emeğine sağlık, henuz pa 500 üm yok ama... Yakında takas yoluyla alacak gibiyim... Ritmlerde isminizi hakediyor bence. Şahsen hiç emek vermeden cihazıma yüklediğim setteki ritmlerde emek veren bir kardeşimin ismini görmek beni mutlu eder. Benim fikrim bu.

Emeğinize sağlık uğraşmış etmişsiniz ancak bir konu aklıma takıldı. Neden pa50/60/80 kartsız arabic kitlerini kullandınız ritimlerde? Yeni perküsyonlar varken, aletinizin sound'unu farkında olmadan geriye götürmüşsünüz, arabic kitleri tekrardan yeni perküsyonlarla dizin, bu sorun ortadan kalkacaktır.

Emeğinize sağlık güzel olmuş

Ellerine saglik abi

Emeklerinize sağlık.

Cevap: Re: Veeee Nihayet 2014 PA500TR Set Geldi

Emeğinize sağlık uğraşmış etmişsiniz ancak bir konu aklıma takıldı. Neden pa50/60/80 kartsız arabic kitlerini kullandınız ritimlerde? Yeni perküsyonlar varken, aletinizin sound'unu farkında olmadan geriye götürmüşsünüz, arabic kitleri tekrardan yeni perküsyonlarla dizin, bu sorun ortadan kalkacaktır.

Efendim lütfen bağişlayın siz profesyonellerin yanında bilgi eksikliğim var kusura bakmayın dediğim gibi araştırmayı seven bir amatörüm kit dizme işinden mi bahsediyorsunuz? eğer cevabınız evet ise inanın bunu bilmiyorum eğer bunu başarabilirsem daha derine inip çok daha güzel şeylere imza atabilirim.Bilginiz varsa bu konuda lütfen beni bilgilendiriniz ki hevesim varken öğrenip daha iyi çok daha iyi şeyler yapayım çünkü vaktim yeterince var.Lütfen bunu bana detaylı olarak anlatırsanız çok mutlu olurum.Saygılarımla

Cevap: Re: Veeee Nihayet 2014 PA500TR Set Geldi

Efendim lütfen bağişlayın siz profesyonellerin yanında bilgi eksikliğim var kusura bakmayın dediğim gibi araştırmayı seven bir amatörüm kit dizme işinden mi bahsediyorsunuz? eğer cevabınız evet ise inanın bunu bilmiyorum eğer bunu başarabilirsem daha derine inip çok daha güzel şeylere imza atabilirim.Bilginiz varsa bu konuda lütfen beni bilgilendiriniz ki hevesim varken öğrenip daha iyi çok daha iyi şeyler yapayım çünkü vaktim yeterince var.Lütfen bunu bana detaylı olarak anlatırsanız çok mutlu olurum.Saygılarımla

Abi kit dizme olayi aslinda ses editleme ile ayni.editte ses degilde kit secin.kafaniza gore darbuka davul v.s dizebilirsiniz.edit yapmayi biliyorsunuz o yuzden fazla detaya gerek yok.herhangi bir kiti secin veya begenmediginiz kitin diziliminide degistirebilirsiniz