• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

26.07.2016 da Babam ı kaybettim

Cevap: 26.07.2016 da Babam ı kaybettim

temikanodi kardeşim Allah razı olsun, Allah siz gibi güzel insanlara sağlıklı ve uzun ömürler versin, Allah sizlerin de ölmüşlerinizi cennet mekanına alsın nurlar içinde yatırsın İyi ki varsınız

haberci_arif kardeşim Allah razı olsun, Allah siz gibi güzel insanlara sağlıklı ve uzun ömürler versin, Allah sizlerin de ölmüşlerinizi cennet mekanına alsın nurlar içinde yatırsın İyi ki varsınız

ilker-ReiSS kardeşim Allah razı olsun, Allah siz gibi güzel insanlara sağlıklı ve uzun ömürler versin, Allah sizlerin de ölmüşlerinizi cennet mekanına alsın nurlar içinde yatırsın İyi ki varsınız

başın sağ olsun abi.rabbim sabır versin.

korgdu kardeşim Allah razı olsun, Allah siz gibi güzel insanlara sağlıklı ve uzun ömürler versin, Allah sizlerin de ölmüşlerinizi cennet mekanına alsın nurlar içinde yatırsın İyi ki varsınız

allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun ..

Bilo_Ağa_ kardeşim Allah razı olsun, Allah siz gibi güzel insanlara sağlıklı ve uzun ömürler versin, Allah sizlerin de ölmüşlerinizi cennet mekanına alsın nurlar içinde yatırsın İyi ki varsınız

Başın Sağolsun.. :/

Muzaffer abi başın sağ olsun,mekanı cennet olsun. Rabbim sizlere uzun ömür versin

Sevgili Admin im Allah razı olsun, Allah siz gibi güzel insanlara sağlıklı ve uzun ömürler versin, Allah sizlerin de ölmüşlerinizi cennet mekanına alsın nurlar içinde yatırsın İyi ki varsınız

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 16 66.7%
  • Kararsızım

Oy: 7 29.2%
  • Hayır

Oy: 1 4.2%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri