• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

300 liraya kim veriyor power mixerr

fatihoymaci

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yok
arkadaslar çok çok acil para lazım startech marka power mixer var elimde sazcı değilim evde kullanmaya çalısıyorum

acil satmaya karar verdim isteyene hemen bugun aksam teslim edeceğim sorunsuz

12 kanal

300 lira yani daha ucuzu yok bulursanız ondan alın

05544750958
DAHA UCUZ YOK ACİL OLDUGUNDAN BÖLE DAHA ASSASINA VERMEM ARKADASLAR ARAMAYIN 299 OLURMUDİE YADA DEMEYN BANA ARKADASIM DA YOK 250TLYE VAR FALAN FİLAN DİE GİDİN ORADAN ALIN BU LAFIMI KİMSE ÜZERİNE ALKINMASIN LÜZÜMSUZ İNSANLARA GELSN SADECE SAYGILAR

arkadaslar resim ekleyemedm

bu adresten resimine bakabilirsiniz
bunun ile beraber çömlek darbuka yı 50 tlye jts marka abd malı jts marka mikrofonu ise 100tlye vereceğim sıfırı 350 liralarda

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: 300 liraya kim veriyor power mixerr

Resim Vs.. marka model yokmu?

aga resim varda ekleyemedm

S12-800 Startech Powered Mixer

halen güncell tam 650 den indirdim yarı yarı ya sırf satılsın die arkadasar güncell

yokmu bu garibin kimsesi :))
güncellllllllllllll

250 olmaz diyorsun :) bende yanaşmadım

abi ögrenci adamın sana yemin ediyorum ben bunu 800 lira verdim mal gibi borcum var para yok pul yok ben bunu satma nedenim evin kira borcu yoksa satmam ama mecbur kiracıya 250 versem kapı dısına atar ben değerinin çok çok altında veriyom saten

mixer gerçekten çok güçlü derinlik eqo vs sesleri falan var + monitor çıkısı bile ayrı ve kanallarıda ayrı yani herif külüstür bozuku satmıyor bu fiyata ben çalısan malı veriyom daha napıyım yani 300lira gellllllllll yarın hemen kargolar gönderirim allah izn verrise

300 LİRAYA kendinden powerlı dynocord görünümlü çok güçlü çalısır vaziyette power mixer veriyorum arkadasar ankaradayım ankarada olan varsa gelsn baksın denesn alsn gittsn çalısmayan falan biseyi yok borc nedeniyle satılıktır nedenide bu mezarcılar rahatsız etmesn 299 olmaz ben buraya saten olur fiyatı yazdm sırf satılsın die yoksa satmam gayet memnunum işine gelen işine yarayan arkadaslar abiler var ise buyursun alsın işine gelmeyen fiyatı daha assa çekmemi bekleyen yada yada daha ucuzunu bulan yada bulmaya çalısan var ise gitsn buldugu yerden alsın benm fiyatım bu tüm açıklamayı yazdım ayrıyetten sormak istedgnz şeyleri cepten arayıp sorunuz 05544750958 istediğiniz kargo ile gönderirim fark yapmaz