• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

450 tl ye temiz roland g600 lazım

Cevap: 450 tl ye temiz roland g600 lazım

kardesım bende vaqr calısmayan hıcbır aksamı yok tasıma cantası ayaklıgı ıle bırlıkte verırım sana 500 tl

resim koyun.özellikle ekran çalışır vaziyette olsun.orgu bölüm olarak yakın 2-3 pozunu koyun.temiz mi değil mi anlaşılır.gerçekten temizini bulursam almayı düşünüyorum.bugüne kadar birçok çok temiz diye satılan g-600 ve g-800 inceledim.ne yazık ki hepsi ekmeğini yemiş idi.bu alet kolay arıza yapmaz ama malum artık dede oldu.ses potansı,ekran,flopy disket sürücü,SVİÇ VE DÜĞMELER genellikle çok kolay arıza veriyor.sıfır yedekleri ise yok.çıkma parçalar da kısa sürede helva oluyor.iyice incelemeden almamak gerekir.ama dediğim gibi temiz bulursam (çok zor) hemen alıcam.orguna güvenen benle irtibata geçebilir.istanbul,kocaeli,yalova illeri olacak.....

resim koyun.özellikle ekran çalışır vaziyette olsun.orgu bölüm olarak yakın 2-3 pozunu koyun.temiz mi değil mi anlaşılır.gerçekten temizini bulursam almayı düşünüyorum.bugüne kadar birçok çok temiz diye satılan g-600 ve g-800 inceledim.ne yazık ki hepsi ekmeğini yemiş idi.bu alet kolay arıza yapmaz ama malum artık dede oldu.ses potansı,ekran,flopy disket sürücü,SVİÇ VE DÜĞMELER genellikle çok kolay arıza veriyor.sıfır yedekleri ise yok.çıkma parçalar da kısa sürede helva oluyor.iyice incelemeden almamak gerekir.ama dediğim gibi temiz bulursam (çok zor) hemen alıcam.orguna güvenen benle irtibata geçebilir.istanbul,kocaeli,yalova illeri olacak.....

tel verir misin özelden ?

tel.im 0537 961 54 15.hiko kardeş elinde gerçekten temiz.ekranı çok net g-600 varsa görüşelim.sadece g-600 düşünüyorum.

kardesim bi arkaadsımızda var gercekten sıfır gibi derler ya aynen bu alet icin denmis bi kelime,o kadar güzel ki alet.ama sizin verdiginiz fiyat uymuyor,600 tl verildi orga vermedi 50 tl basında kaldı pazarlık. yani en son verecegi rakam 650 tl

hangi şehirde bu çok temiz g-600.merak ettim.izmit,istanbul,sakarya,yalova sınırları içersindeyse alabilirim.

ekran ve kozmetik görüntü çil çil olacak.çalışmayan veya cızırtı yapan,içeri göçmemiş sviç ve düğmeler olacak.disket sürücü sağlam olacak.tuşlar aynı renkte ve ses farklılığı olmayacak,tuş hassasiyeti tam,pitçbender kaçırmayacak.kulaklık ve ses çıkışları sağlam olacak.ses potansı cızırtısız çalışır olacak.aleti görüp almak şartıyla yukardaki şehirlerden olursa böyle aleti alırım kardeşler.ancak bu kadar yıl önce imal edilen alet örneğin hiç tamir görmediyse(ekranı örnek verelim) ekran ne kadar sağlıklı olabilir.ancak birinci elden benim gibi titiz bir kullanıcı olması lazım.fiat verirken biraz gerçekçi olmak lazım.750 tl.ye g-1000 buldum 2 tane ama uzak şehir olunca alamadım.herneyse g-600 üne güvenen varsa görüşelim.

bendede var ama istedğin şehir uymuyor

Moderatör tarafında düzenlendi: