• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

4X16 MB Flashkart

Gokhan25

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
pa 80
Selam degerli muzisyen arkadaslar,Amerika'dan siparis ettigim 4 x 16 mb falshkartimda anlamadigim bir konu var .Flashkartin birinci kucuk spot lambasini yaktigimda org format bolumunden crd yazisi gozukuyor ,yani kartin birinci bolumunu formatlayip setimi backup lari ile birlikte basarili bir sekilde yukledim.Yani kartin birinci bolumunde kendi setim var .buraya kadar sorun yok.simdi gelelim ikinci spot lambasini yaktigimda,birde ne goreyim , karsima baska bir set cikti .icerisinde arap ve azeri ritim ve sesler geldi .bayagida kaliteli ,Anladigima gore demekki ikinci lambada set var demek anladigima gore.3.spot lambasini yaktigimdada ayni buradada tekrar bambaska farkli bir arap azeri kurdi ritimler vede sesler mevcut.yani baska bir set . 4. isigi yaktigimdada ayni.Sorum su arkadaslar : Kartin ikinci bolumune baska bir tane kendi setimden atmak istiyorum.ikinci spot lambasi acik iken disk menu format diyorum ,CRD yazisi org ta sonuk gozukuyor ,bu kartin 3. ve 4. bolumu icinde gecerli.Sadace kartin birinci bolumunde gozukuyor crd yazisi .Yani kartin ilk birinci bolumunde herseyi yapabilmem mumkun .Neden obur lambalari yaktigimda format yapmak istedigimde sonuk kaliyor.Arkadaslar yardimlarinizi bekliyiorum .Simdiden Allah razi olsun

Arkadaslar yokmu bir bilgisi olan.?

Ben hiç bişey anlayamadım :(
Neyi anlayamadin yazdigim gayet anlasilir .4x16mb lik flashkart pa 80 için .Yani 4 tane 16 mb lik flashkarti tek bir flaskartin içinde düsün ,Yani kartin 4 ayri bölgesinede set yükleyebiliyorsun .Kartin birinci bölümüne setimi sorunsuz yükledim ,.Amacim kartin öbür bölgelerinede ayri bir set yükleyebilmek ..Bilmem anlatabildimmi .

bu kartı yeni duydum. yani 64 mb lık bir karttan bahsediyorsunuz. anladığım kadarıyla. fakat az cok tahminimce 4 ayrı seti ayni anda kullanamazsınız...

Neyi anlayamadin yazdigim gayet anlasilir .4x16mb lik flashkart pa 80 için .Yani 4 tane 16 mb lik flashkarti tek bir flaskartin içinde düsün ,Yani kartin 4 ayri bölgesinede set yükleyebiliyorsun .Kartin birinci bölümüne setimi sorunsuz yükledim ,.Amacim kartin öbür bölgelerinede ayri bir set yükleyebilmek ..Bilmem anlatabildimmi .
Kardeşim ilk mesajinda pa80 diye belirtmemissin 4x diye yazınca sen, mesajini pa4x e göre yorumlamaya çalıştım. Konuyu pa80 sayfasına acmissiniz, şimdi farkettim kusura bakma yorumum için :(

sizin kartın x16mb x16mb x16mb x16mb=64mb diye ayrılır.. kartın 16 mb üzerini okumaz.. başka bir soru var ama bilemedim.. cevap yazan olur inş..

Bu kartlar biraz sikintili,orjinalinda sadece 16 mb kullaniciya acik,geri kalani orginal azeri-arap ses ve ritimleri var.Yanliz 2-3-4 bolumleri silmeden bir islem yapamazsin(yani formatlamaz mecbur sileceksin) ama isin kotu yani 2-3-4 bolumlere malesef set olarak degil begendigin ses ve ritimleri tek tek yukleceksin.biraz zorlu bir islem...

Sagolun arkadaslar .Valla Kartin 2,3,4 bölümkerindeki azeri ,kürdi,arap ritimleri benim isimi görmez ama bu alandaki sesler fena degil .Acaba kartin 2,3 vede 4. bölümündeki sesleri 1.bölüme aktarma samsim olursa süper olur .Bunu pa 800 de yapiyor idim .export kmp bölümünden ,bilmiyorum pa 80 dede aynimi.Arzstirmaya devam edecegim

64 mb kart var 32 mb kartta var ama cihaz 16mb den fazlasını görmez , şöyle söyleyeyim ben kullanmadım o kartlardan ama eğer 16 mb kısmına setini yükleyip kalan kısmına kafana göre sample atabiliyorsan kullanabiliyorsan süper tam tersi yoksa 4 tane kart backup yuklersin ama 4 tane set yukleyemezsin orga