• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

500tr ye 800 kit yükleme

cinobela

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
pa 55
s.a arkadaşlar
pa500tr ye pa800 den nasıl kit yüklenir bilen varsa lütfen anlatsın...
rtimleri atıyorum ama kitlerde sorun yaşıyorum ??

Cevap: 500tr ye 800 kit yükleme

pa800 setini sd karta yukle sonra pa500 seti yukleme işlemi yapmak için load bas hangi seti yuklediysen oseti open ile aç açılan klasörun içinde saund klasorunu aç içinde pcg dosyasını aç drum kıtleri goruceksin istediğini seç load yap yukle tek tek

pa500tr sample almıyor ki dostlar, kullancıyamı acıldıda bizim haberimiz yok

açılmış demek senin haberin yok

arkadaşım biz yardımcı olmak istedik arkadaşa ben de vardı 500tr sample okumuyo dogru ama arkadaş sample istememiş durumkıt nasıl alırım 800 ün setinden demis ben 800 ün ritimlerini okutuyordum kıtlerinide yukluyordum çok da güzel olmustu %90 uyum sağlıyor yapınca uğrasınca oluyor bilmeyen arkadaşlarda öğrenmiş oluyor bu arada

misal göktuğ albayrak setteki emo kiti pa500tr ye çekebilip göktugun ritmini okutabiliyoruz demi yanlış anlamadım ? bu varsa gerçekten cok güzel birşey

misal göktuğ albayrak setteki emo kiti pa500tr ye çekebilip göktugun ritmini okutabiliyoruz demi yanlış anlamadım ? bu varsa gerçekten cok güzel birşey

çoğu kitleri okumuyor,.pa800 de bir kaç tane kit okuyor,onlardan sanırım fabrikasyon orjinal kitlerle düzenlenmiş kitler veya editlenilmiş kitler,bazı cevo kitleride okuyo,çoğunda sorun oluyo

şu şekil yapılabilir,
pa800 ün birebir kitini okuması imkansız,çünkü davullar perküsyonlar darbukalar çok farklı bu yüzden okuyamaz,
ben pa500tr kullanırken
pa800 den kit aldığımda okumadığından aynı kiti 500 üzerinde aynısını yazıyordum 800 den aldığım ritimi aynı şekilde üzerinde yazdığım kitle editliyordum,oda baya bir uğraştırıyo,sıfırdan ritim yazsan ondan iyi,
pa800 setini komple pa500tr ye çevirirsen bu şekildede oluyor,

pa500 tr nin pa800 kitlerini okuması imkansız okusada 800 de ki gibi okumaz çünkü pa500 tr de sample ram hafıza yok .