• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

7 li akorlardaki edit cözemedim.....

ertan1970

-Altın-
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
pa 600
Selam

uzun zamandir psr s770 deki baze ritimleri daha dogrusu 7 li ile yazilan ritimleri bir türlü edit yapamiyorum style rec basinca 7 li akorlar ritimler v.s ile basliyor yani 7 li ritimlerin düz yazilmisi 7li akorlara basmadan edit bölümünde bir türlü bulamadim

umarim dogru anlatabilmisimdir ve bilen vardir

söyle tekrar yazayim misal emo halay ritimini aldim style rec basmadan ritim gayet düzün bir sekilde calisiyor akorlarda 7 liye basinca ritim degisiyor ve insan sesleri geliyor (zilgit v.s) parmaklarimi tekrardan 7 liden cekince ritmde normale dönüyor simdi rec dügmesine basarsam ritim insan seslerinle yani 7 li ile yazilmis ne varsa onunla basliyor burda ne yaptiysam 7liden cikmadim yani edit yapamiyorum cünkü rec bölümü 7li ile basliyor

umarim yardim veyada bilen biri vardir icimizde

Son düzenleme:
Sanirim bu konudada yamaha kulanalarinda bilgisi yok

ama su gercek simdi yamaha (kendim kulaniyorum ) kulananlar kizacak belkide ama korg ile sorunum olsaydi mutlaka 1 milyon kisi cevaplardi yamaha ile nekadar konu actiyasam (sitetde mevcut) malesef yardim edecek kimse cikamdi (eminim olsa yardimlasmalar olurdu)

ben söyle söyleyim yamaha cok güzel tekrar ediyorum org cok sahane cikislari kulanimi orgun kendisi cok güzel ama bizler icin cooook geride yani cok sene gecmesi lazim korgun seviyesine gelsimesi icin neden korg( paylasim bilgi nevale bolbol oldugu icin)
elimdeki set bile parali set setin sahibine hic bir sözüm yok sadece elimdeki orgla ile calisiyor baska org alirsam misal (tekrardan yamaha) yine ayni sete para vermem gerekiyor

ama asil konu benim icin hicbir konuda yardimlasamiyoruz cünkü elimizde yok ben artik öyle algiliyorum kziarsanizda kizin gecen cumartesi yamaha sx 900 ile 700 gördüm birazda deneme firsatim oldu org mükemel herseyiyle cok hos ama gel gelelim bu gibi konular yüzünden benim icin TEKRAR ediyorum BENIM ICIN alinmayacak bir org oldu

biliyorum simdi yamaha kulananlar belkide bu konu hakinda cok ama cooooook yazilar yazacaklar ama gerceklerden hicbirzaman kacamayiz

paylasim yok bilgi yok olsa olurdu zaten bundan eminim paylasim konusu ile baska siteyede bir ara yazmistim konuyu baska yere cekme amaciyla ya nasil yamahayi kötülersin gibi mesajlar yazmislardi asil konu yamaha orgunu kötülemek degil bilgilerin ve paylasimlarin cok az oldugunu anlatmaya calsitim gerceklerden kacamayiz yamaha daha korgun seviyesine gelemsi icin cok sene gecmesi gerekecek malesf bunu üzüntüyle söylüyorum

Son düzenleme:
umarım yardımcı olurlar :/ ben bilmiyorum ..

Yamaha s770 veya s775 tavsiye eder misiniz saundlar a3000 ile aynımı ev kullanıcısıyım hoby amaçlı deneyimlerinizi paylaşırsanız sevinirim.
Teşekkürler, saygılar....

a3000 kulanmadim ama s770 emo set kulandim ama nevale ve bu gibi konular yüzünden yamahadan vaz gecip satip korg a döndüm yamaha s770 veyada s775 cok güzel alet emo set veyada herhangi bir parali set sart
yamaha alamak istiyorsaniz size sx700 veyada sx900 ü s770 den daha cok öneririm

Tecrübelerinizi paylaştığınız Teşekkürler sağolun sx700 bütçemi aşıyor bulabilirsem temiz ikinci el emo setli a3000 düşünüyorum
Saygılar...

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 14 70.0%
  • Kararsızım

Oy: 6 30.0%
  • Hayır

Oy: 0 0.0%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri