• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

800 setini 600 e okutanlar bakabilir mi ?

• Konbuyu başlatan Djorhan
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 33
  • Görülen : 8K
Cevap: 800 setini 600 e okutanlar bakabilir mi ?

Vallahi yıllarca boşuna uğraşmışız bence arkadaşlar... yok o seti buna yükle, o seti okutmaya çalış...
Bende yıllarca korg la çaldım ama şimdi geçtim bk-5 or ye...Herşey hazır abicim, indir internetten,at usb ye
ve çalmaya başla.Bende başta zorlanmıştım kullanımına ama alışıyor insan.Şimdi bu sorunları okuyunca eski günlerim geldi aklıma da, yazmadan edemedim :) hadi bakalım inşallah çözersin ümitpa1x in cevabıyla.

sagol kontrast bnde or700 den geçiş yptm =) daha önceden 80 kısa süre 800 kullandım acıkcası set yapmayı ugrasmayı severim ama işte akılda şüphe kalınca sıkıntı oluyor. Ümit hocam yorum ve destegin için sagol. Usb ile orjin setini yüklüyorum sorun yok. Yüklemeyide biliom ki şuanda set yapıyorum 3 setten calısan ritimleri alıyorum kitlerini düzenliyorum.yükledigim setlerde demekki sıkıntı var ama hepsimi bu sorunun cevabı bir tane 800 bulup ikisinede aynı seti yükleyip bakmak eger 800 dede ritimlerin cogu eksik calıosa sorun settedir.

hocam büyük olasılıkla set bozuktur

hocam set bozuk olabilir

ya arkadaslar 600 ü aldm . Ve 800 setlerini yüklüyorum adam gibi calmıyor kitleri tamam yüklü bakıyorum ama sacma sapan calıyor. Deli olacam. Kullanıcıları okuyorum. 800 setini sorunsuz okuyor diyorlar nasıl oluyor anlamadın deli olcam seslerde sıkıntı yok. orgu nasıl formatlarım menüde restore fabricasyon felan yazıo 3 tane secenek var hngisini secersem aleti dosya istemeden fabrika ayarlarına cevirir ? 600 e 800 setlerini sorunsuz okutanlar 0507 972 89 59 nolu telefondan bana ulasabilir mi cagrı veya mesaj atarsa bn geri dönüs yaparım.

yüklemeden önce setin içindeki global klasörünü silersen sorun kalmayacak ;) yalnız bir pa 600 globali yüklemen lazım tekrar yoksa aynı sıkıntı devam eder.

yapmadıgım şey kalmadı sonuc aynı

ağrımayan başı ağrıtmak bu oluyor herhalde :)

nasıl oluyor ya anlamadım ki.ben 1 aydır pa600 e yüklemediğim set kalmadı şimdiye kadar hiçbir sorunla karşılaşmadım setleri direkt okuyor alet...

bende cihazı daha alalı birgün oldu set yüklemede sıkıntım yok ama bi türlü mp3 okutamadım cihaza ne yapmam lazım arkadaşlar,saygılar.

bende cihazı daha alalı birgün oldu set yüklemede sıkıntım yok ama bi türlü mp3 okutamadım cihaza ne yapmam lazım arkadaşlar,saygılar.
okutmak istediğin mp3 dosyasını usbye at sonra song play tuşuna bas ardından song tuşuna bas(ekranın altında) disk yazan yere tıkla(ekranda) usb ile değiştir sonra şarkıyı seç playerden play tuşuna bas. yani aynı midi okutur gibi ;)