• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

a 2000 emo set

• Konbuyu başlatan aytek
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 18
  • Görülen : 4K

aytek

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
YAMAHA psr s950 + EMO USB
bugun emolandım bende kaliteye laf yok!!illa ki (ritm) eksıklıkler var, bence bunda bizim sabırsızlıgımızında fazlasıyla etkili !!! bu set guncellemelerle 2 aya kalmaz uçak olur.saygılar...

Cevap: a 2000 emo set

inş en kısa zamanda reg sesler ve ritimler gelir.

emo usb ye adam gibi zurna koymamışlar çipte edizurna var diye galiba tabi çip satışınıda engellememek lazım:)

Ben tam olarak bu cihazın or700v2plus dan ne farkı var yani bir artısı varmı anlayamadım.

profesör hocam farkları sayayım,

1-saund
2-sample sesler daha kaliteli geliyor(benim görüşüm)
3-waw okuma+kayıt yapma
4-pich ben sağ sol
5-aletin tesisat çıkışı farklı olabilir(t3 ses kartı varmış a2000 de)
6-yeni batı sesleri ve ritimleri

bildiklerim bunlar

demolarda görememiştim ve ses listeside yok olduğundan yok zannettiydim bilgi için teşekkürler

önemli değil abi bende senin gibi düşünmüştüm ama dün aldım edi zurnayı görünce çok şaşırdım.ayrıca tabiri caizse zuranın yedi sülalesini koymuş Emo:)her nota için zurna çeşidi var ve türevleri.

emo usbyi cuma günü aldım.cumartesi pazar 2 düğün yaptım salonda.gerçekten saund çok güzel.düğünleri idare edecek kadar 8 sesten oluşan bir reg düzenledim kendimce.4 telli elektro, full oktav elektro, pandora klarnet, yaylı ve ney sesleri çok süper.diğer seslerin çoğunu incelemedim daha.regler ile ve yeni ritimler ile bu set süper olur bence...

ben dün arkadaşta dinledim usbyi...çok büyük hayal kırıklığı yaşadım...sesler güzel...ancak arkadaşların da belirttiği gibi zurna zurna zurna....ne gerek var bu kadarına...20 tane zurna var 1 tane sax sesi yok...1 tane trompet yok....ritimler çok yetersiz...örneğin 9/8 sadece 1 tane....2/4 1 tane o da clap tarzı...güncellemelerle ritimlerdeki eksikler giderilecektir ama ben bu halini sevmedim...
(lütfen kimse kalkıp olayı polemik haline dönüştürmesin...ben beğenmedim,benim fikrimdir..
beğenenlere saygı duyarım)