• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

a 2000 emo set

• Konbuyu başlatan aytek
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 18
  • Görülen : 4K
Cevap: a 2000 emo set

ben dün arkadaşta dinledim usbyi...çok büyük hayal kırıklığı yaşadım...sesler güzel...ancak arkadaşların da belirttiği gibi zurna zurna zurna....ne gerek var bu kadarına...20 tane zurna var 1 tane sax sesi yok...1 tane trompet yok....ritimler çok yetersiz...örneğin 9/8 sadece 1 tane....2/4 1 tane o da clap tarzı...güncellemelerle ritimlerdeki eksikler giderilecektir ama ben bu halini sevmedim...
(lütfen kimse kalkıp olayı polemik haline dönüştürmesin...ben beğenmedim,benim fikrimdir..
beğenenlere saygı duyarım)

hocam daha güncellemeler başlamadı emo da olayın farkında ve şuan ritim ve reg seslerle ilgili ugraşılıyor.bugün ilk güncelleme gelecek.

hakan hocam haklısın ancak;ritimler saund olarakta çok zayıf geldi bana...benim org v2 plus ve herhangi bir ritim açınca gümbür gümbür geliyor...usb de bunu bulamadım

anlıyorum abi.benimki düz a2000 o yüzden karşılaştırma yapamıyorum.olmazsa bende plus a çeviririm :)

emo usb ye adam gibi zurna koymamışlar çipte edizurna var diye galiba tabi çip satışınıda engellememek lazım:)

Edi zurna si-do-re-mi-fo-sol zurnalar mevcuk emo sette.Sistemde süper bi ses kalitesi ver stüdyo saundu gibi ama sizi tavsiyem aleti mixer e veya anfiye bağlarken steriyo yapın işte o zaman müthiş bir kalite ortaya çıkıyor inanın buna

tesisatta daha iyi olacağı konusu herkesin dilinde ama bilmiyorum ne kadar fark edecek...
ses kalitesine lafım yok,sesler çok net net(ama çok eksik)
bir de şu durum var ki çok tuhafıma gitti;drum kitleri açtık alette...perkisyonlar o kadar temiz ve net ki,inanılmaz...bu kitlerle yazılan ritimlerin gümbür gümbür ve çok temiz tane tane gelmesi lazım..
ancak usbdeki ritimler bu kitlerle yazılmış olmasına rağmen beni tatmin etmedi...
bir kez de tesisatta deneyeceğim,bakalım ne çıkacak...

Dün tesisatta denedim iyi bir tesisatta....normalde orkestrada çalıyordum dün ama deneme amaçlı ritmleri açtım takıldım biraz...arkadaşlar tesisatta denemeden bence yorum yapmayın derim...daha 1 hafta olmuş çıkalı bakalım güncellemeler falan neler olacak ama ben memnun kaldım....

valla bugun baktım arkadaşlar a2000 saund mukemmel..emo ritimleri eksikti fakat ilerleyen zamanlarda ekleneceğine eminim...sesler çokk güzel arkadaşlarr...

ben dün arkadaşta dinledim usbyi...çok büyük hayal kırıklığı yaşadım...sesler güzel...ancak arkadaşların da belirttiği gibi zurna zurna zurna....ne gerek var bu kadarına...20 tane zurna var 1 tane sax sesi yok...1 tane trompet yok....ritimler çok yetersiz...örneğin 9/8 sadece 1 tane....2/4 1 tane o da clap tarzı...güncellemelerle ritimlerdeki eksikler giderilecektir ama ben bu halini sevmedim...
(lütfen kimse kalkıp olayı polemik haline dönüştürmesin...ben beğenmedim,benim fikrimdir..
beğenenlere saygı duyarım)

Evet aslında bir tane izmir saksafon ya da trumpet olsaydı çok güzel olurdu, mevcut trompet ve saksafonlarla tam o tadı yakalayamıyoruz.