• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

A 2000 yepyeni demo antepten

gecer66

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
tyros 4 black edition yamaha a2000
[ame=http://www.youtube.com/watch?v=yfs6S_LJf6E]YAMAHA PSR A 2000 Uğur Cıncık Demo - YouTube[/ame]

ugur kardeşim a2000 ni ne kavuştu sizler için hemen kısa bir demo çaldı

Cevap: A 2000 yepyeni demo antepten

ritimler çok yavan geliyor ya :S çokk çalışılması lazım bence alet üstünde...

paylaşım için teşekkürler...benim görüşüm or700 v1 modelini aşamamış sanki onun kapasitesinde bir klavye olmuş.ama zamanla gelişip bir yerlere geleceğine hepimiz inanıyoruz zira or700 ün or700 plus şekline gelmesi gibi

paylaşım için teşekkürler...benim görüşüm or700 v1 modelini aşamamış sanki onun kapasitesinde bir klavye olmuş.ama zamanla gelişip bir yerlere geleceğine hepimiz inanıyoruz zira or700 ün or700 plus şekline gelmesi gibi

fotograf makinasıyla çekildi biraz aceleye geldi daha iyi vidyolar gelecek ama dediyin gibi her yeni çıkan alet gibi eksik yönleri muhakkak vardır ama zamanla a2000 daha iyi olacak ama or700 gibi uzun bir zaman almayacak kısa bi sürede kendini geliştirecek

arkadaşlar vidyo kalitesi denen bi şey var. doğrudan klevyeye bağlanarak video çekmek ayrı cep tlf dan çekmek ayrıdır. ses tabiki farkeder. bide her kes kendi klavyesine baksın kardeşim. eleştiriler yapılırken düşünceler tartılmalı bence. kim ne derse desin bence bu alet 2012 ye damgasını vuracak. ölümüne a2000 ciyizzz.:)

uzun zamandır bekliyorum merak ettim aleti arastırıyorum bide emo set falan cıkıcakmıs dıyolar emo set cıkarsın bi dakka durmam alırımm :D

aslında yamaha a2000 için yorum yaparken yamaha orgları kullanmış ve iyi bilen arkdaşlar eleştirilerde bulunsalar daha yol gösterici olacaktır

uzun zamandır bekliyorum merak ettim aleti arastırıyorum bide emo set falan cıkıcakmıs dıyolar emo set cıkarsın bi dakka durmam alırımm :D

zaten cihazın üzerinde emo bort var ama emodan yeni ritim ses paketi gelecektir

Arkadaşlar zaten şuanda alette olan sample sesler emoya ait, emo kendi ticari setini de çıkaracak ancak ona zaman var daha

şuanda batı olarak or700ü 3e 5e katlar. Bu bi gerçek.

A2000in diğer bir artısı yerli malı sample paketleri gelecek.

Şuanda kullandığınız Türk-Yunan paketi ... Fabrikasyon bir hediye olarak düşünün...

Daha baba daha sağlam şeyler gelecektir. Çünkü bu alette o potansiyel var...

Mesela ben SFF2 ritim formatını desteklediğinden dolayı mutluyum. Bu formatta çok güzel şeyler var... Yapılacak olan çalışmalarda zamanla aradaki farklılığı anlayacaksınız.