• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

A1000 Zurna Sesi Hk.

akarip66

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
Elektro Bağlama, Org, Cura
Arkadaşlar yeni A1000 org aldım ve zurna seslerine ihtiyacım var. Yardımlarınız için teşekkür ederim.

Cevap: A1000 Zurna Sesi Hk.

hk zura yada edi zurna vce lütfen bi yardım eli uzatın bea..yamaha a1000 için olcak

A1000 de edi zurna yok arkadasım. Eger aletin Tr çipli ise içindeki zurnalarla idare etmek zorundasın...

verdiğin bilgi için saol fakat bu yamaya a1000 tr ye veya a1000 e hk zurna-zurna vib-edi zurna. atıl mıomu mesela yamaha a300tr de zurna vib var .1000tr ye atılamazmı.bende pc de edi zurna var fakat dwp dosya formatlı bunu vce ye çevire bilirmiyiz. veya yamaha a1000tr başka hangi dosya formatlarını okuyor bi yardım lütfen :)

verdiğin bilgi için saol fakat bu yamaya a1000 tr ye veya a1000 e hk zurna-zurna vib-edi zurna. atıl mıomu mesela yamaha a300tr de zurna vib var .1000tr ye atılamazmı.bende pc de edi zurna var fakat dwp dosya formatlı bunu vce ye çevire bilirmiyiz. veya yamaha a1000tr başka hangi dosya formatlarını okuyor bi yardım lütfen :)

Sevgili arkadaşım Yamaha A1000 kullancıya kapalı bir alettir. Piyasada bulunan sesleri atamazsın. Sample okumadığından içinde olan sesler neyse onları, editleyerek birşeyler yaparsın. A1000 e sadece çip çalışması ile sample atılmıştır. Buda A1000 Tr olmuştur.

Zamaninda cok ugrastim olmadi.anca v2+ baska sansin yok..

tşk ler murat açıklama için a 1000 download konulara bak kardesım oraya bayabır eklentı yuklemıstım zamanla onlardan kurcala bakalım