• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

A1000TR Kıymetini bilin

• Konbuyu başlatan omunal
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 30
  • Görülen : 7K
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: A1000TR Kıymetini bilin

a1000tr nin başka bi tadı var her ne kadar tesisatta zayıf olsada, fiyatına göre güzel alet kesinlikle ama yamahanın alt serilerinde yaylı ile hızlı çalarken gerçekten kitlenme oluyor ritmin soluğu kesiliyo aksıyo filan bunlar bi gerçek.. a300tr dede vardı a1000 dede vardı.. cihaz kıyaslamak sadece kullanıcı arkadaşları üzer girmeyelim böyle konulara.. herkesin kullandığı alet güzeldir arkadaşlar

Pa500tr nin profosyenel kullanıcısı olmadı herkes set yapıcam dedi ama kimse 0 dan ritim yazma sadece ritimler setler birleştirildi karma setler yapıldı .benim gibi daha dün org çalmaya başlayan kişiler set hazırlıycam dedi karma set paylaştı ne beklîyodunuz peki 0 ı 2200 tl bu cihazın ne pa80 nede pa800 saundu beklemeyin bu cihazdan bukadar uğraşıcağımıza oturup çalmayı öğrensek demoları dinliyorum hiç tatmin edici kendi demolarım da dahil kimse yalnış pa500ün profosyenel kullanıcısı yok ver pa500ü tyros fatıhe salıme batuha furalabı burhan abı yaşar abiye bak neler yapıyolar.

Cevap: A100TR Kıymetini bilin

ne zurnaymış arkadaş :) yöreye göre değişir tabi ama yaklaşoık 2 senedir pa80 kullanıyorum ve zurnanın bir sürü çeşidi mevcut ama bunca zamandır herhangi bir düğünde yada programda birdefa kullanmadım en sevmediğim sestir zurna. böyle konularda zurna diye başlayan kelimeler duyunca gülümsüyorum ister istemez. hani diyorum okadar para verip klavye değilde zurnamı alsaydınız? :)

Yüzümü güldürdün, allahtan seni güldürsün emii

çok garip konular açılmaya başlandı gerçekten

Yamaha alt modellerinde çok büyük yenilikler yapmıyor.Sanırım yakında buna el atarlar.Sample yükleme olmasa bile mp3 board koyabilirler.Ayrıca vokalizer de eklerler diye düşünüyorum.A1000tr, Or700tr, A2000 arasında bence öyle çok büyük bir uçurum yok.Malzemeleri farklıdır, onu bilemem.Roland zaten unuttu bizi.Fiyatı 4.000 TL bile olsa adam gibi bir makine üretmediler.KORG aldı başını gitti.Şimdi ona alıştık.Menüler ve ayarlar çok esnek.Bence en büyük artısı bu.Yamaha'nın kayıtlarda verdiği tadı vermediği de bir gerçek KORG için.A1000tr ile güzel şeyler yapılabiliyor ama yeni makineler onun üzerine benim gidip 2.000 TL fark ödeyeceğim kadar bir şey eklemedi.

Günlerdir internette araştırma yapıyorum. Klavye piyasasını tanımaya çalışıyorum. Amacım zamanında yapamadığımı çocuğuma yaptırmak için iyi bir klavye almaktı. Bu tartışmayı okuyunca en iyisi JWIN marka bir klavye alayım. Kullan, at, yenisini al... :(

tekrar paylaşabilirmisin.link yok

A1000i tesisatta beğenmeyenler sanırım tesisat ile değil pazarcı amfisi ve cami megafonuyla düğün yapıyor. Ben A1000'ün üstünde aldığım soundun birebir aynısını tesisatta alıyorum ve ben Yamaha A1000'i tam 7 sene kullandım, bir an bile bıkmadım. Şuanda elime tutuştursunlar yine ilk günkü heyecanla çalarım. Siteden tanırsınız by1983, Çanakkaleden üstadım Bayram abiyle birlikte her bir araya geldiğimizde alete yeni ritimler sesler yazardık bir an için bile sıkılmadık, o davullar zurnalar elektrolar hala kulaklarımda

Bravo emircim doğru demişsin a 1000 kullanan arkadaşlar bir şey yapamadığı için böyle bir diyaloğa girdiler eminim olay çok farklı boyuta taşındı . şunu söyleyeyim benim a 1000 in f.d arızası olmasaydı ben bu senede kullanır çip taktırır satmazdım 80 yada 800 alırdım bu konuda hiç tereddüdüm olmazdı benim kanaatim bu son noktayı ben koyayım... Emeksiz yemek olmaz ... Saygılar....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...